Отчет на набор 2003 - 8

  • 11 781
  • 311
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 6 461
 Hug

Да се запиша на бързичко  Heart Eyes

Тошко до края на седмицата няма да е на градинка,понеже аз имам три почивни дни.
Много е доволен и от сега си прави сметката ,че няма изобщо да ходи ... Laughing

Успешен ден на всички. Peace

# 2
  • Мнения: 687
Ох, на Румен също изобщо не му се ходи на градина. Всяка сутрин, още със събуждането, започваме пазарлъците, а в градината даже и по някой сълза проронва. От вчера се върна едната им госпожа и се надявам малко да се подобри положението, макар да не ми се вярва.
Само като си помисля, че още два месеца ще са сборни групи, а аз няма да мога да си взема и един ден отпуска Sad

# 3
  • Мнения: 2 125
И аз скок в новата тема Hug
На моя малчо му остават 2 седмици и няколко дни, но нещо не му се ходи...сборни групи с по-големите и те милите като новобранци са подложени на тормоз от сорта на "бебешори такива"  Rolling Eyes
...ама какво да се прави - ще стиска зъби Tired Thinking

# 4
  • Мнения: 6 461
Ох, на Румен също изобщо не му се ходи на градина. Всяка сутрин, още със събуждането, започваме пазарлъците, а в градината даже и по някой сълза проронва. От вчера се върна едната им госпожа и се надявам малко да се подобри положението, макар да не ми се вярва.
Само като си помисля, че още два месеца ще са сборни групи, а аз няма да мога да си взема и един ден отпуска Sad
Тошко е така от както е тръгнал на детска градинка.
Вечно рони сълзи.....мъчно му било за мама Дими...

# 5
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Запис!
При нас е затишие,дано да не е пред буря  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 311
Здравейте и от мен след дълго отсъствие. Борихме варицелата предишните две седмици. За мое огромно съжаление я изкара с много много пъпки точно в най-горещото време.

От вчера е на градина на сборна група в друга градина. Нещо не му харесва много-много, но не може да даде обяснение кое точно не му харесва - госпожите, децата, храната или нещо друго. Казва ми само "Тая градина за нищо не става и си искам в моята".

# 7
  • Мнения: 14 133
Запис!!! Сашо и той пита кога  пак нямало да ходи на градина, а другите деца щели да ходят!!! ooooh! Засега подобен късмет не му се урежда!!! Има някаква вероятност август месец пак да взема 2-3 седмици отпуск, но ще видим.  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
 smile3523

# 9
# 10
  • Мнения: 4 966
Еха, вече имаме нова темичка!
Косе вече 5 дни си е вкъщи, като последните три сме въвели режим като в детската - 1,2 и 3-то и спане. Иначе налагам санкции. За мое учудване той се съгласи и се храни добре и спи по 2-3 часа. Иначе щях да лудна, пък си е и малък още - хубаво е да си почива наобяд. Иначе събота и неделя като ходеше на детска не го слагахме да спи.
За седалките още преди ви бях питала и още тогава някой я препоръча точно тази от Данет. Та ще я взимаме и ние, че е най-изгодна. Една подобна гледахме в Малечко, но 45 лв.  Столчето още му става, но вече го ползва бебката.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 679
Привет и от мен,
Таня е на сборна група, но госпожите са нейните за момента, другата седмица ще дежурят сестрите от нейната група на яслата, така че само местото е ново. Децата пак са от тяхното ОДЗ само, но най-странно ми беше, че са само 3 деца от градината и 10-тина от яслата  newsm78
Не иска да облича друго, освен рокля, дори полите ни признава много-много и едвам успявам да я прилъжа. Сега се боря с това напикаване - какво и стана незнам, взе и през деня да се изпуска. За вечерта - добре, ама...
Оплаках се  Embarassed

# 12
  • Мнения: 392
Ох и на София не и се ходи на градина и всяка сутрин ме пита "Днес почивен ден ли е?".Всеки ден иска да е с рокля или с пола.Към тях задължително си взима детската дамска чанта.И да се оплаче не мога да и наваксам на Нескуик за пиене с аромат на ягода.Ако искате ми вярвайте , но всяка вечер изпива по 1 л. прясно мляко с Нескуик и естествено след това не иска да вечеря. SickМомичета нещо не съм разбрала за тези седалки - те задължителни ли са или не?Честита ни нова тема   bouquet

# 13
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Дени откакто не ходи на градина- вече 3 седмици, отказва да спи на обед. Досега е спала само 2 или 3 пъти.  Няма вече почивка за мен! Wink
Момичета нещо не съм разбрала за тези седалки - те задължителни ли са или не?   bouquet

Задължителни са от 1.07.

# 14
  • Мнения: 953
Ние няма да ходим от другата седмица, свеки ще я води на плаж една седмица после аз и баща й ще сме в отпуска и с нас.
Сави, не спи на обяд вече от мнооооооооооога дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт