SOS Кръщане-заведение!

  • 1 737
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Ще правя кръщане на сина си,но съм затруднена в избора си за заведение където да заведа гостите (10 бр.).Искам да е ресторант или кръчма с прелични цени и добра обстановка.Кухнята да е БГ и обслужването да е прелично!Моля ви да ми помогнете в избора.Църквата ще е СВ.Седмочисленици в София за ваш ориентир!Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 5 255
Р-т Лучано - зад църквата  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 619
това не е ли сладкарница?

# 3
  • Мнения: 5 255
това не е ли сладкарница?

Не, това за което ти говоря е ресторант /пак е от веригата и собственост на Лучано/ Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 619
Аха,ясно.Благодаря ти-ще го проверя!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Май не е това за което питаш, но за подобно събитие бих избрала р-т "На върха", Горна Баня

# 6
  • София
  • Мнения: 7 020
Извинявай за забележката, не искам да се заяждам, но си провери правописа, за да не те прехвърлят в темата за бисерите.

# 7
  • София
  • Мнения: 619
  Praynigbuni не виждам къде ми е грешката.Посочи ми я молята.Благодаря ти!

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 619
Защо оф-каш Йоркширска котка  ?

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз туй питам. Освен "кръщане" вместо "кръщене", "прелични" вместо "прилични" други груби грешки не виждам. Но и аз далеч не съм перфектна в правописа, а пък е имало къде, къде "по-бисерни" постове, така че е излишно..

За този пост, пуснат вчера, никой не се заяде например:
тарсиам 4астна детска градина в красна полиана захарна фабрика разсадника ,по близко до западен парк ниакои ако знае и ако моге да ми даде кординати на такажа 6те бада много благодарна

# 11
  • Мнения: 1 701
Не знам дали не закъснявам с отговора, но днес кръстихме Калина и заведохме родата  / Crazy/ в едно много хубаво заведение в Дървеница. Казва се Йоли и има разкошна градина!  Peace За 16 човека платихме 300 лв. с бакшиша на сервитьора, който си го заслужи 100 пъти! Менюто беше по една гигантска салата асорти /4 лв./, някакъв пилешки специалитет със задушени картофи /6,50/ и за пиене - кой каквото иска. Изпадам в такива подробности, за да се ориентираш горе-долу в цените, защото ми е ясно какво е да си финансово притеснен.  Embarassed
Ето им сайта, ако те интересува - http://www.x-kom.com/yoli/service.htm

# 12
  • Мнения: 5 255
Вчера, 07.07.07 бяхме там, след кръщенето - празнувахме и РД на дъщеря ми  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 619
Благодаря на всички!Нашето кръщене мина успешно-избрахме заведението Дивака -близо до църквата!За 10 човека платихме 120лв. с бакшиша и беше супер.Много добри цени,просторно,климатик,храната е на ниво.Абе беше  newsm10
[color=black](за правописните грешки които съм допуснала-видях ги още на следващия ден,но не намерих начина по който да го редактирам  Confused затова запитването ми си остана така непокътнато с грешките в него.Все пак имам образование-степен магистратура  Peace,а и никой не е застрахован от гафове)[/color]

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203

(за правописните грешки които съм допуснала-видях ги още на следващия ден,но не намерих начина по който да го редактирам  Confused затова запитването ми си остана така непокътнато с грешките в него.Все пак имам образование-степен магистратура  Peace,а и никой не е застрахован от гафове)[/color][/size]

Така е! Дажи завършилите магистратура не са застраховани  Peace
Радвам се, че сте си изкарали добре  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт