миома ,запушени тръба и закъснение

  • 846
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте мили момичета ,много отавна чета този форум с надеждата и аз да стана мама някой
ден, искам да ви попитам откриха ми миома доста голяма 6.5 и правих цветна снимка преди три  мсеца казаха че едната тръба е изцяло запушена а другата леко пропуска контрастно вещество но все пак пуска, насрочила съм операция на миомата за септември месец ,и пластика на тръбите ,но предишния месец ми закъсня с 12 дни след това имах нормална лелка , и този месец вече 8ден отново ми закъснява,знам че трябва да отида на лекар но това ще стане другата седмица защото тази седмица съм на работа, моя въпрос е дали би могло да бъде бременост или имате ли представа от какво е това закъснение по принцип ми е много редовно а и все пак имам миома която предизвиква кървене.Благодаря ви предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Мила, съжалвам за проблемите ти, но е несериозно да мислиш, че някой тук може да ти кажа ей така, по нета, бременна ли си или не Rolling EyesЗащо просто не си направиш тест, толкова е просто...

# 2
  • Мнения: 13
да знам че е така но от 7 години се мъчим и бебеправим, и ....... просто искам да знам дали има такъв случай в който  се е получила бременостт с такава диагноза. Аза теста утре сутринтта ще го направя

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами да, има, моя колежка забременя с доста голяма миома, даже бременността беше поводът да я открият Confused Много неприятно беше и травмиращо за нея, но важното е, че всичко приключи безпроблемно - роди живо и здраво детенце, после оперира миомата и всичко е наред. Пожелавам ти и при теб нещата да се развият по най-добрия начин  bouquet
А при такова закъснение, мисля, че ако си бременна, тестът ще отчете и с несутрешна урина.

# 4
  • Мнения: 13
благодаря за хубавите думи, сега веднага след като се прибера ще си  направя теста и утре ще кажа

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дано е това,което искаш Praynig

# 6
  • Мнения: 4 700
МожеШ да си бременна. Щом едната тръба пропуска, zначи е въzможно да се оплоди яйцеклетката. Желая ти успех.  Peace

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Миомата не пречи на забременяването. Имахме съфорумки забременяли именно с миома. След като едната тръба пропуска - шанс за бременност има, но все пак трудно може да се даде др. съвет освен "Направи си тест". Успех!

# 8
  • Мнения: 1 209
Миомата не пречи на забременяването. Имахме съфорумки забременяли именно с миома. След като едната тръба пропуска - шанс за бременност има, но все пак трудно може да се даде др. съвет освен "Направи си тест". Успех!
Peace

Дано, дано е станало чудото при теб...  Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт