Хитрува или има здравословен проблем??????

  • 1 369
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Днес синът ми, които е на почти месец, не спи спокойно между храненията и проплаква от време на време. Успокоява се само след като е нахранен или го приспя на ръце. В момента, в който го оставя в леглото се събужда. Какво му е според вас? Да търся ли лекарката му?

# 1
  • Мнения: 6 618
На месец едва ли хитрува.Може да е от топлото или колики. Peace

# 2
  • France/ София
  • Мнения: 82
Не хитрува, просто може би е по-неспокоен.
няма хитруване преди 6 месеца.
поздрави
Марина

# 3
  • Мнения: 6 029
колики, мила. не може да хитрува. ей го същото диване мрънкащо цял ден... само че е на месец и половина някъде.

# 4
  • Мнения: 377
Миличкото. По дяволите, нали давам Саб Симплекс.

# 5
  • Мнения: 3 205
Нито хитрува, нито има здравословен проблем. Иска да те усеща близо до себе си. Това е нормално, не му го отказвай. Постепенно се израства. Иво не ми се отлепяше от ръцете с часове, сега ми се налага да го гоня, за да го цункам поне. Гушкане - само вечер на приспиване, като се поунесе... Тъй че се възползвай, докато е време.

# 6
  • Мнения: 100
Да не те плаша , но по-добре се обади на педиатъра. Бебка беше така и се оказа , че я болят уши.

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Има хитруване преди шест месеца ... Бебо като е сам с баща си или с баба си и ги прави луди да го разнасят на ръце, а при мен си седи в активния център или в кошарата и мълчи  Peace

# 8
  • България
  • Мнения: 3 620
И моята се съдира от рев само и само за да я гушна. На 40 дена е , акъла ми взема  Mr. Green Като я гушна и започва да се усмихва. Е, понякога я боли и коремчето или нещо й е некомфортно, но обикновено си плаче просто за внимание  Peace

# 9
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
На тази възраст бебчетата имат нужда от гушкане. Не е хитруване.

# 10
  • Мнения: 6 164
За бебе на месец, сигурно са колики. Щом мрънка, а не пищи, се радвай, че са леки.
Следи го дали свива крачета, рита, извива се "на мост", напъва се да пръцка... Това са все признаци, че боли коремче.

Имай предвид, че синът ми е на вече година и кусур и все още съм далеч от мисълта, че може да ми хитрува. Децата имат нужди и ти си човекът, който може да ги задоволи. Освен с плач, няма как да съобщят по друг начин, че нещо не е наред.

# 11
  • Мнения: 1 426
На един месец бебе - като го сложиш на корема си, започва да усеща ударите на сърцето ти и се отпуска блажено, защото 9 месеца за него твоето сърце е било източник на сигурност и спокойствие.

# 12
  • Мнения: 1 701
За съжаление не е измислен лек против колики, който да е достатъчно ефикасен!  Sad Капките облекчават до някъде... Затопляй коремчето, като гушкаш бебето върху себе си, това поне действаше при Калина.  Peace И ако кърмиш, внимавай какво ядеш...

# 13
  • Мнения: 902
Ако са колики, мила,опитай  с 4ай4е от копьр, продават ги навсякььде..Моята малка след него с една капка мед вьтре и zаспиваше като пьн4е  Laughing Никакви други медикаменти против колики не сьм й давала.Но и ние имахме кьсмет  с коликите на бебка.всяко бебенце си е раzли4но..

# 14
  • Мнения: 2 978
Днес синът ми, които е на почти месец, не спи спокойно между храненията и проплаква от време на време. Успокоява се само след като е нахранен или го приспя на ръце. В момента, в който го оставя в леглото се събужда. Какво му е според вас? Да търся ли лекарката му?


Много е простичко.
Иска мама Hug

Трябва му малко време...Досега си е поспивало сладко-сладко в коремчето на топличко, близо до мама и после изведнъж като го  оставиш на леглото и не може да чакаш да се оправя самичко.
Дръж го докато можеш по- близо до теб..

п.п. Ето и Nevada е казала същото.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт