Подарък за брак

  • 1 005
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Съвсем скоро приятелят ми ще ми предложи брак, купил е пръстен, чакаме едно специлано за нас събитие. Няма да е изненада, говорили сме вече за това. Е, пръстена не съм виждала, само знам, че ще е с диамант Simple Smile Мъничък Simple Smile Иска ми се в тази вечер и аз да му подаря нещо. Ето за това ми трябва съвет. Какво да му избера? Иска ми се да е нещо интересно, ценно, но пък не мога да отделя много пари за това. Помогнете ми с идеи!

# 1
  • Мнения: 9 583
Билборд на подходящо място с текст "ДА".
Това разбира се като в американските филми. За наистина подходяща идея сега не се сещам. Hug

# 2
  • Мнения: 473
Ти си неговия най-голям подарък! В момент, в който ти предлага брак и отваря кутийката с пръстена, единственото което трябва да направиш е да му се хвърлиш щастлива на врата. Подарък ще му направиш някой ден като му родиш дете. Пожелавам ти го от все сърце! От този подарък по-голям няма.

# 3
  • Мнения: 91
една незабравима нощ luvbed и един готин резелтат от нощта newsm07  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 11 657
Хрумна ми нещо спонтанно,като прочетох мненията по темата,не знам дали е оригинално,по-скоро не...
Купуваш кутийка за някакво мъжко бижу и вътре по подобаващ начин поставяш отговора си в писмена форма "ДА".За по-идейно можеш много хубаво да опаковаш кутийката,все едно вътре има нещо много ценно.
Всъщност твоето "ДА" за него ще бъде много по-ценно от всичко останало в този момент!
Желая ти много любов и щастие!

Общи условия

Активация на акаунт