d-r Hala4eva

  • 716
  • 3
  •   1
Отговори
Zdraveite!Mogete li da mi dadete nqkakva informaciq za d-r Hala4eva ot "Mai4in dom' gr.Varna

# 1
  • Мнения: 139
Здравей, аз бях на консултации при д-р Халачева и родих при нея. Всичко през бременноста беше нормално и ми обясняваше всичко, което искам да знам и за което попитам. Раждането мина като по вода и сега имим прекрасно бебче на седем месеца. Раждах нормално, ако те интересува. Имам и други познати раждали при нея и също са доволни. Успех!!!

# 2
  • Мнения: 95
Тази жена  изключително безотговорен лекар и нагла печалбарка. Накратко ще обясня само че трябваше да ми се направи лапароскопия преди 2 години и се разбрахме да бъде при нея. И когато вече дойде момента да отивам в болницата за манипулацията започна едно невероятно разиграване от нейна страна - в телефонни разговори тя ми обясняваше как апаратът който е необходим за лапароскопията в Майчин дом е в ремонт и в момента го ремонтират, тя търсела друга възможност да направим лапароскопията в друга болница и как майка й е болна и още куп измишльотини и накрая ядосана позвъних в Майчин дом директно и се оказа че няма никакъв проблем с апарата и че тя не лекар който може да прави такива операции. Това е накратко моята история с нея.В крайна сметка ми направиха операцията в Майчин дом при Яков и останах доволна.

# 3
  • Мнения: 374
Преди време ходех при нея още преди да открият Майчин дом. Знам, че е добър специалист, но забелязвам, че при нея винаги се чака много за преглед. Знам, че някои ще кажат, че навсякъде се чака, само че при нея винаги има десетина жени пред кабинета, а тя се носи спокойно по коридора и изобщо не бърза. Била съм свидетел няколко пъти, че закъснява доста за работа. Това е.
 но важното е ти самата да я избереш за твой гинеколог. Ако ти имаш доверие в нея, значи си направила правилен избор.

Общи условия

Активация на акаунт