Мьшинка за подстригване за бикини зоната

  • 4 816
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Днес в един магазин видях машинка за подстригване,предназначена за бикин зоната,но въпросът ми е дали може да се използва освен за бикините,така и за останалите интимни части и има ли добър ефект от нея?

# 1
  • Мнения: 222
В заглавиети имах предвид Машинка,извинявайте... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 306
 Thinking  za prav pat 4uvam,no 6te sledq temata

# 3
  • Мнения: 2 936
странно нещо...кой ли би използвал такава машинка  newsm78

според мен бръснача или кола-та са си друго нещо....

# 4
  • Мнения: 6 164
Кои са останалите интимни части?

# 5
  • Мнения: 1 817
Аз имам такава машинка. Моята има приспособления за бикини зоната, за мишниците, за мустаци  Mr. Green , за гънките между краката. Много съм доволна от нея, защото върши добра работа, когато човек няма добра козметичка под ръка  Peace ! Положително качество е, че човек може напълно да се обезкосми на тези места и след това не се появяват хиляди червени, сърбящи пъпчици!

# 6
  • Мнения: 601
И аз имам такава. Да, можеш да я използваш и за крака, например, но ще ти трябва доста време. Машинката е с малка глава и е за по-малки зони.

# 7
  • Мнения: 1 922
Кои са останалите интимни части?

 newsm78

# 8
  • Мнения: 4 358
Момичета, дайте снимка, моля   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 306
Аз имам такава машинка. Моята има приспособления за бикини зоната, за мишниците, за мустаци  Mr. Green , за гънките между краката. Много съм доволна от нея, защото върши добра работа, когато човек няма добра козметичка под ръка  Peace ! Положително качество е, че човек може напълно да се обезкосми на тези места и след това не се появяват хиляди червени, сърбящи пъпчици!
   
Момичета, дайте снимка, моля   bouquet
    A kakva i e cenata

# 10
  • Мнения: 222

 PHILIPS HP-6390




Цена: 39.00 лв. (с ДДС)

Техномаркет Европа »»
 УНИВЕРСАЛЕН ТРИМЕР-ЗА ОФОРМЯНЕ НА ВЕЖДИ,БИКИНИ ЗОНА-ПРИСТАВКА ЗА ПОДДРЪЖКА НА ЛИЦЕТО-ЧЕТКА ЗА ПОЧИСТВАНЕ-РАБОТА С 1НА БАТЕРИЯ 2А
Това успях да намеря в нета,но гледах някаква друга...

# 11
и аз имам но не я използвам тя е на принципа на бръсненето днес ги минаваш с машинката и утре са пораснали ако бързаш за някъде и трябва да махнеш от някъде косъмчета става но за постоянна употреба абсурд Naughty

# 12
  • Мнения: 35 891
звучи много интересно  Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 1 244
Кои са останалите интимни части?

Предполагам, че под бикини зоната има предвид отпред, а "останалите интимни части" отдолу.... И аз следя...

# 14

Общи условия

Активация на акаунт