Моля,гласувайте за Мария(на 2ро място е ве4е ,има голям шанс)

  • 1 790
  • 36
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 491
Гласувах. Да поясня за тези, които няма да отворят линка, какво съм разбрала и защо гласувах: става въпрос за сума, която банката така или иначе трябва да изхарчи за определена кауза, и каузите се състезават. Каузата да се спаси живота на болно дете според мене е най-заслужаваща от изброеното.

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и а3 гласувах, дано спечли по-добьр живот момиченцето Praynig

# 3
  • Мнения: 3 638
Гласувах, макар и със свито сърце  Sad Не знам в коя друга цивилизована държава (нали и нашата сега иска да се брои за такава) животът на едно дете се разиграва по летните игри на банките, докато здравната система нехае.
Ужасно срамно е!  Дано спасят момиченцето!

Според вас какво може да се направи, за да се променят нещата? Може би да престанем всички да си мълчим?

# 4
  • Мнения: 274
И аз гласувах. Жалко наистина ,че все още в България,не е намерено по добро решение ,когато става въпрос за здравето на децата.

# 5
  • Мнения: 5 475
гласувах, дано има по-добьр живот момиченцето Praynig

# 6
  • Мнения: 3 461
Гласувах, дано се даде шанс на момиченцето. Praynig

# 7
# 8
Гласувах и аз

давайте не губете време ... 

# 9
  • Мнения: 2 907
Аз гласувах снощи, но отчитането на гласовете не е мръднало. Ето днес стои пак толкова колкото вчера преди да гласувам  Confused

# 10
  • Мнения: 1 110
И при мен след  гласуването не се промени броя гласове newsm78


# 11
  • Мнения: 560
Гласувах.Бог с вас! Praynig

# 12
  • Мнения: 2 381
Гласувах и за Мария и за момичето, което иска да бъде майка. И двата пъти резултатът се увеличи.

# 13
  • Мнения: 1 393
И аз гласувах преди няколки дни.
Каузата е прекрасна, дано детенцето има късмет!

# 14
  • Мнения: 2 257
Гласувах още преди два-три дни - първо ми попадна момичето с ин витро, после прочетох и за Мария. Дано!

Общи условия

Активация на акаунт