Какво мислите за противогрипните ваксини?

  • 872
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Рали е на 2г. и 6м, от тази година започна много да боледува. Та се замислих аз за една противогрипна ваксина за септември. Имам приятелка, която слага на детето си от 6 месечна възраст и то досега не е боледувало а е колкото Рали. Вие какво мислите? Слагате ли ваксини на децата си?

# 1
  • Мнения: 1 771
Моя син също много боледува, но не смятам да му слагам противогрипна ваксина.

# 2
  • Мнения: 225
Моя син също много често боледува.Вече две поредни години му слагам противогрипна ваксина и пак продължава да си боледува.Така че не е гаранция че ще спре да се разболява.Просто всяко дете си е индивидуално.

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 726
предпочитам имуностимулатори пред ваксините. ба есен сме на бронховаксом и по-късно есберитокс.

# 4
  • Мнения: 1 559
Не бих сложила на детето си,  успешно агитирам и близките си да не се ваксинират.
Като дете майка ми редовно ни водеше под строй да се ваксинираме срещу вируса, който се предполага, че ще се появи. Не е минала зима без антибиотици. що антибиотици съм изпила през детството си...все бях болна.
През последните няколко години почти не съм боледувала. Разбира се, не твърдя, че единствено неслагането на ваксини е причината, но съм убедена, че и то е допринесло.

# 5
  • Мнения: 8 505
По принцип съм ЗА ваксините като цяло.Противогрипните ваксини обаче са нещо,което не бих сложила на дъщеря си,а и на себе си (слагала съм си една есен,когато не живеех в БГ,ефект нямаше...всъщност имаше,но обратен).

Общи условия

Активация на акаунт