Фризовом-моля дайте мнение!

  • 5 747
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,от 3 дни храня с фризовом.Но е много гъсто и става на топчета,как да го разбивам по-добре?
Изобщо доволни ли сте?
Благодаря Heart Eyes

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 11:11 от Vivi

# 1
  • Мнения: 138
Здравей,
ние също бяхме на фризовом
много съм доволна изкарах ме с него доста време
Помогна ни за акането, бебка имаше запек и повръщаше и много сирни колики имаше
всичко облекчи Фризовома. Спомням си че ставаше на бобчета, но само като го правеше мъжа ми
аз като го правих си беше добре, трябва да изчакаш малко да поистине сместа и здраво да разклатиш.
Дано съм била от полза....някои неща съм позабравила. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 217
Калоян от 2-я месец е на Фризовом.
Аз го правя така: В микровълновата затоплям водата,до температура да не мога да пипна водата.
После слагам АМ,и бъркам с вилица докато не се разбие добре и оставям да се сгъсти докато почва
да остава по вилицата и го охлаждам.
Не мога да разбера какви са тези "бобчета". newsm78
Не съм възхитена но и не мога да се оплача.
Пие го заради запека.

# 3
  • Мнения: 5 362
Ние бяхме първо на Фризолак,а после започнахме да се храним с Фризовом.
Много бях доволна от това мляко.Калина повръщаше и все беше запечена,но с това мляко нещата се оправиха.
Спомням си,че на кутията пишеше с каква Т да е водата,в която го разтваряш.На Фризолака беше една,а на Фризовома друга.Мисля,че в не толкова гореща вода се разтваряше по-добре и трябва много силно да раздрусаш шишето после.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Като заври водата махаш от котлона изчакваш 5 минути и слагаш млякото Peace

# 5
  • Мнения: 344
Ние сме на Фризовом и много съм доволна.Водата в която го разтваряш не трябва да е много гореща.Сипваш необходимите лъжички и раздрусваш много.Като го разхлаждаш също друсаш за да не стане на бучки.Отначало и на мен ми ставаше но сега съм се специализирала и няма нито една бучица.

# 6
  • Мнения: 1 243
Доволна съм от Фризовом дъщеря ми яде фризовом от както беше на 1 месец и продължава само фризовом да яде Peace

# 7
  • Мнения: 3 042
Както вече са ти казали момичетата правиш Фризовома с вряла вода. Няма да стане на бучки. След това го потапяш в студена вода, за да достигне необходимата за консумация температура.
Фризовом е много добро мляко. Peace

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
аз си го правех в нормална вода и разбърквах с лъжичка. добро мляко е Peace

# 9
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Затоплям водата в микровълнова, слагам сухото мляко и разбивам добре (поне 1м),след което поставям шишето в буркан със студена вода.При мен обикновено бучки се появяваха когато ми бе тясна бибата.Така млякото и рожковите ми се утаяваха на върха на биберона и задръстваха отвора.Сега ползвам биба 1-2-3 на Avent и нямам никакви проблеми...млякото бързо бързо отива в коремчето на бебо.

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ох, много смръдливо това мляко. Разбивах го в горща вода, по-гореща от обикновено, много клатене падаше  Mr. Green, пак си оставаха мънинки прозрачни топченца, но мисля, че това е нормалното му състояние. От майки около мен знам, че смесваха Фризовом с Фризолак и така не ставало много гъсто, но аз бързо махнах добавката и минахме изцяло на кърма. От Фризовома не зная дали изпи и половин кутия.

# 11
  • Мнения: 1 986
  В началото спазвах указанията на кутията относно температурата на млякото,после започнах само да притоплям леко водата,слагам сухото вещество и досега никога не ми е ставало на бучки Confused
  Аз друго АМ не съм давала на дъщеря си,но това й понася доре-спря повръщането,когато беше по-малка,и до ден днешен не се е запичала Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз не съм доволна.  Naughty
Не става на бучки, но почти винаги се запушва биберона, преди да го е изпил.
Взех го уж защото помагало при запек, но нямаше абсолштно никакъв ефект и сега се върнахме на Фризолак. Peace

# 13
  • Мнения: 4 784
Не съм доволна, понеже Калоян повръщаше, даже още повече, вместо да спре. След многото смени на млека се установихме на Аптамил АР и съм много доволна.

# 14
  • София
  • Мнения: 663
Ние сме на Фризовом и много съм доволна.Водата в която го разтваряш не трябва да е много гореща.Сипваш необходимите лъжички и раздрусваш много.Като го разхлаждаш също друсаш за да не стане на бучки.Отначало и на мен ми ставаше но сега съм се специализирала и няма нито една бучица.
Hug

Общи условия

Активация на акаунт