Топлофикация- профилактика

  • 6 763
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Видин
  • Мнения: 168
Някой знае ли тази година ще има ли профилактика на топлата вода  във София  #Cussing outСега разбрах от приятелка ,че почвали от 23 юли ,а в сайта им няма инфо .Писна ми всяка година да казват ,че няма да е спират и се оказваме без вода по 2 седмици  #2gunfire Ако някой знае ,моля да сподели

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Е, какво се ядосваш - нормално е да има профилактика. И всяка година е официално обявена.

# 2
  • Мнения: 1 733
Е, какво се ядосваш - нормално е да има профилактика. И всяка година е официално обявена.
Не е така. Втора година официално обявяват, че профилактика няма да има, а реално много от кварталите остават без топла вода за 2 седмици.

# 3
  • Мнения: 448
Има профилактика.В момента нашия квартал няма- Овча Купел, а преди една седмица в Люлин нямаха.Така, че има профилактика в Сф.И аз не разбрах от никъде дали и кога ще спират водата.Чак като я спряха разбрах Mr. Green

# 4
  • Мнения: 225
Е, какво се ядосваш - нормално е да има профилактика. И всяка година е официално обявена.
Не е така. Втора година официално обявяват, че профилактика няма да има, а реално много от кварталите остават без топла вода за 2 седмици.
Peaceточно така е. Нещастниците гадни Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 789
И аз им гледах сайта точно за да видя кога няма да имаме топла вода, ама не намерих. Защо ли да си правят труда да го обявяват, като просто може да тръгнеш да си миеш детето и да се изненадате "приятно". Пък само цените повишават, да си тъпчат банковите сметки по чужбина  #Cussing out
Освен по телефона да им се обадя....

# 6
  • Мнения: 1 311
Има профилактика.В момента нашия квартал няма- Овча Купел, а преди една седмица в Люлин нямаха.Така, че има профилактика в Сф.И аз не разбрах от никъде дали и кога ще спират водата.Чак като я спряха разбрах Mr. Green

Аз живея в Люлин и миналата седмица си имахме топла вода колкото искаш. Имаше залепена бележка на входа, че 3 дни няма да има топла вода и за моята голяма радост по някаква причина вечер ни я пускаха, така че реално само през деня нямаше. Но това беше някъде около 10 юни.

# 7
  • Мнения: 448
Има профилактика.В момента нашия квартал няма- Овча Купел, а преди една седмица в Люлин нямаха.Така, че има профилактика в Сф.И аз не разбрах от никъде дали и кога ще спират водата.Чак като я спряха разбрах Mr. Green

Аз живея в Люлин и миналата седмица си имахме топла вода колкото искаш. Имаше залепена бележка на входа, че 3 дни няма да има топла вода и за моята голяма радост по някаква причина вечер ни я пускаха, така че реално само през деня нямаше. Но това беше някъде около 10 юни.

Нямам представа точно кога, но знам, че е имало профилактика, така ми казаха роднини, които живеят там.Може и преди две седмици да е било.Те живеят в 5-ти.

# 8
  • Видин
  • Мнения: 168
Обадих се и ми потвърдиха ,че няма да има профилактика тази година.Само ако има повреда някъде ,ще предупреждават

# 9
  • София
  • Мнения: 462
За 2ра поредна година официално няма профилактика,но за по 10 дни ни спират топлата вода!
Миналата година имаше бележка,че предстои авария! Laughing Тази година слава богу не предстои авария ,ами ремонт Simple Smile 10 дневен отново Simple Smile Така че както и да го наричат ,все си караме без топла вода Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Не е ли късно вече за профилактики? Те нали се правеха в края на май и началото на юни. При нас не е имало профилактика и не съм чула/прочела да предстои такава

# 11
  • Мнения: 72
В Дружба 2 няма да има топла вода 9-27 юли поради ремонтна дейност

# 12
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами аз живея в Люлин 4 микро район. Вече имахме режим  на топлата вода от 15.06 - 30.06.  #Cussing out
Имахме бележка от Топлофикация залепена на входа.
А иначе миналата година нямахме режим, а тази година какво точно правеха - ремонти, профилактики, аварии  ooooh! незнам.

# 13
  • Мнения: 46 434
Миналия месец имаше бележка, че няма да има топла вода 3 дена, но я спряха само за няколко часа, бяхме много приятно изненадани  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 326
Миналата седмица говорих с тях по телефона - за Гео Милев - казаха ми че няма да има профилактика тази година. Най-добре е да им се обадиш по телефона или профилактично да им звънкаш всяка седмица, че то с тях човек никога не знае.

# 15
  • София
  • Мнения: 5 270
Някой да знае къде всъщност се публикува тази информация (кога за кой квартал)  newsm78

На сайта на Топлофикация нашия квартал го няма, ама през три блока, та в четвършия уж имало бележка за профилактика от другата седмица  #Crazy А това, че все обявяват, че няма да има, а има спиране на топлата вода, е абсолютно безобразие за мен. Поне да предупреждаваха хората - нали затова са сайтовете - за информация  newsm78

# 16
  • Мнения: 656
Някой да знае къде всъщност се публикува тази информация (кога за кой квартал)  newsm78
http://www.dnes.bg/article.php?id=10247


Няма да има спирания на топлата вода за профилактика през летния сезон.

Изключение ще има за топлофикационен район "Люлин" и топлофикационен район "Земляне". Там само за пет дни ще бъде спряно топлоподаването, за да се извършат ремонтни дейности в централата

От "Топлофикация София" уточниха, че между 10 и 14 юли ще бъде спряна топлата вода в кварталите "Люлин" 1, 2, 7, 8, 9 и 10 и "Обеля" 2. От 10 до 17 юли топлоподаването ще бъде спряно в "Люлин" 3, 4, 5 и 6. От 17 до 22 юли топла вода няма да има в "Обеля" 1.

От 30 юли до 2 август топлоподаването ще бъде прекратено за отделни сгради в кварталите "Надежда" 4 и 6. Между 17 и 21 юли без топла вода ще бъде целия топлофикационен район "Земляне". За кварталите "Борово", "Красно село" и "Бъкстон" топлоподаването ще бъде прекратено между 17 и 24 юли, уточниха от "Топлофикация София".

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 23:12 от lili28

# 17
  • София
  • Мнения: 5 270

Мерси, ама и ние ползваме google... Мисълта ми е че тази информация НЕ Е ТОЧНА* и се интересувам от къде да получим истинска.

---------
* За един от кварталите пише, че от 13-ти няма да има топла вода, а още има...

# 18
  • Мнения: 656
------

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 22:23 от lili28

# 19
  • Мнения: 425
Аз съм възмутена  Shocked . Като влязох в сайта на топлофикация в интерес на истината пише, че няма да имаме 3 седмици  #Crazy топла вода. Обаче във входа никъде нямаше предупредителна бележка, че ще спират водата и нали се сещате кога разбрах за това спиране от 3 седмици. Голямо шоу беше да си топля вода в тенджерите на котлона, щото не знам къде съм прибрала бързовара. Не че като го намерих е много по добре. Направо съм бясна - 3 седмици ще се поливаме като фикуси #Cussing out .

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз съм отвратена от тая липса на топла вода, вече трета седмица в най-големия пек да не може човек да си вземе един душ вечер. Какъв е тоя ремонт, какво е това чудо. Майка ми само ме успокоява, че обикновено по-рано пускат водата, но явно няма да стане, то си наближи 18ти, когато трябва вече да я пуснат.

# 21
  • София
  • Мнения: 205
Никъде не видях на сайта на Топлофикация, че ще ни спират топлата вода, а в дир. бг пишеше, че няма да имаме топла вода 24 часа. Какво им пречи поне на сайта да публикуват актуална информация.  smile3511 smile3514 smile3512 tantrum newsm29 red

# 22
  • София
  • Мнения: 5 270
П.С. Обадих се по телефона (от сайта) и ми казаха, че за нашия квартал не се очаква профилактика  #Crazy Когато казах, че сме прочели в Интернет, че от 2 дни би следвало да нямаме, ми казаха, че сме се объркали нещо  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 970
Тази ве4ер като се прибирахме видях балежка на входа на блока,която гласеше 4е поради неотложни ремонтни дейности.... Crazy няма д аимаме топла вода от 27 до 31,07 #2gunfire
Живея в стрелбище, което е към район Земляне, което пък противоре4и на информацията ,която някой беше  пуснал   преди няколко поста Thinking.НО - предполагам 4е това от бележката е вярното Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт