Козметика на Biopoint

  • 5 134
  • 9
  •   1
Отговори
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте дами, искам да питам ползвали ли сте козметика на Biopoint и дали сте доволни от нея?

# 1
# 2
  • Miami
  • Мнения: 412
Явно никой не е ползвал такива продукти

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Ако безамонячната боя за коса е козметика - да, ползвала съм. Бях изключително доволна. Спряха я от внос  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 1 952
Ползвала съм един ампули за коса, нямам спомен да са направили някакво чудо с косата ми.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 797
Ползвала съм шампоана с мултивитамини и беше ужасен Close

# 6
  Ползвала съм един шампоан на тази фирма но не го харесах не помня какъв точно беше но е около 10 лв Казаха че маските им са хубави но са скъпички около 25 лв Мисля че беше италианска фирмата

# 7
  • Мнения: 6 618
Ползвала съм маска шампоан и кристали за коса на тази марка и нямам намерение да повтарям.
 Ползвала съм един шампоан на тази фирма но не го харесах не помня какъв точно беше но е около 10 лв Казаха че маските им са хубави но са скъпички около 25 лв Мисля че беше италианска фирмата
36лв . беше моята- пълен боклук.

# 8
Ползвала съм един ампули за коса, нямам спомен да са направили някакво чудо с косата ми.

Чудеса стават само по Коледа и то ако вярваш в тях хахаха
Ползвах шампоан и балсам на Биопойнт за дълга коса и имаше добри резултати, като цяло италианските козметични продукти за коса ми се отразяват добре... А ако някакъв продукт се окаже неподходящ за мен - не бързам да го наричам "пълен боклук".

# 9
  • Мнения: 171
 Ползвала съм маски за коса, няколко вида, и съм страшно доволна от тях.Единият продукт беше комбинира-маска+балсам, за по-честа употреба.Усещах косата си копринена и блестяща.Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт