Някой има ли Нокия 7373?

  • 656
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Хелоу, скъпи мами и татковци,

Много обичам да слушам музика и радио, докато си вървя по улиците, чрез телефона. От скоро имам Нокия 7373 и съм много разочарована,  Crossing Arms , защото силата на звука при слушане на радио е много ниска. При този шум по улиците, почти не успявам да чуя песента, която върви, дори когато слагам силата на максимално. При други модели на Нокия изобщо не успявам да издържам да слушам на максимално, а при Нокия 7373 изобщо не чувам. Смятам, че това не е нормално.

Някой дали има Нокия 7373 да провери дали има такъв проблем?  newsm78

Носих го и в двата официални сервиза на Нокия, но и в двата казват, че няма проблем  #Crazy. Е, аз не съм луда, просто обичам да слушам музика.  Много е вероятно, обаче, цялата серия с този модел да има такъв дефект  #Cussing out . И ако е така, май няма смисъл да искам да ми го заменят.
Кажете какво мислите?

# 1
  • Мнения: 4 111
Здравей! В съседната тема има похвалили се с този телефон, ако искаш прочети я и ги питай  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203944.0

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 3 150
Т,ва е положението. И с хендс-фрий, и на високоговорител, все тая. Просто този телефон е повече бижу, отколкото функционална машинка. Вкъщи има и Нокиа 6131, купуван заедно с 7373, при това от по-нисък ценови клас /80-ина лева беше разликата/, но и звук, и инфраред, и дисплей, че и камерата са по-добри. Оххх,харесвам си го, но не е нещо особено. Скоро ще си пробвам късмета за нов.

# 4
  • Мнения: 27 524
Съжалявам да ти го кажа, но нокиа 7373, нокиа 7390 и 7360 са просто пълен боклук  Confused

Общи условия

Активация на акаунт