65то ОДЗ- Слатина

  • 1 344
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 453
В закованата тема не намерих нищо...
Има ли някой впечатления от това ОДЗ и по- специално от яслата?

# 1
  • София
  • Мнения: 819
Миналата година бяхме там на практика от унивеситета, не е лоша градината като цяло - алуминиеви дограми в по-голямата част от сградата, директорката е мила и усмихната, лелите/сестрите в яслата са много добри (не е само заради присъствието ни там), гушкат си децата, гледат си ги. Ми толкоз от мен, аз съм доволна от обстановката там Peace

# 2
  • Мнения: 453
И аз бях на практика там във втори курс, но не ми направи толкова добро впечатление Wink
Пък и те пред доцентите може да са други, затова питам и "потърпевши"!

# 3
  • София
  • Мнения: 819
Зависи с кого сте ходили и коя година си била 2 курс. Колежка?

# 4
  • Мнения: 453
Преди 2 години с Пенева. ПУПЧЕ бях.

# 5
  • София
  • Мнения: 819
А така, и аз бех с нея, сега свърших 3 курс Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 453
Наистина ли никой от тукашните не е водил детето си там?

# 7
Здравей,
Синът ми ходи в 65-то ОДЗ - първо в яслата, сега завърши първа група.
Обстановката е приятна - редовно ремонтират и поддържат добре сградата.
Директорката е много активна, организира допълнителни занимания като плуване, футбол, английски, танци за децата в детската градина - естествено за тях се плаща допълнително, но е хубаво да имаш избор.
Госпожите добре се грижат за децата. Като цяло съм доволна и от яслата и от градината там.

Ако имаш конкретни въпроси - ще се радвам да ти отговоря.
Поздрави.

# 8
  • Мнения: 4 915
Коя беше 65-та, до училището ли?   Rolling Eyes

Щях да записвам Мариела там на детска градина, но попълвали групите само с деца от яслата.  Tired Няма такова правило, ама нейсе.
Една приятелка отписа детето си оттам и го записа в друга ясла. Не беше доволна.
Друга майка също отписа детенцето си оттам и си го гледаше у дома, макар че имаше и малко бебе.

Мисля, че недоволството бе заради факта как самите деца са се чувствали там.  Rolling Eyes

От друга страна, друга майка пък е доволна - детето й е там от яслата, сега е последна група на детската градина...Е, малко са й правили проблем "защо синът й играе само с 2 момичета, а не с момчета" - та разделяли детето й от приятелчетата му (а те растат заедно от бебета), защото било момче и трябвало да играе с момчета... Laughing Ама това са бели кахъри... Wink



Общи условия

Активация на акаунт