Относно повръщането

  • 552
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 924
Здравейте.Моят малчо е само на кърма, на поискване.
Винаги е връщал по малко,което не ме е тревожело, но в последните дни като че ли повръща по-често и по-обилно от обикновено(около една супена лъжица е приблизителното количество).
Иначе няма проблем с акането.
Дали е от преяждане или е по-сериозно?

# 1
  • Мнения: 1 273
Според  мен е от преяждане. Моя сладур е така от раждането си. Тъй като е много лаком и яде колкото има или не заспи , след това връща излишното (като тигърче, вика моя мъж Simple Smile )

# 2
  • Мнения: 2 122
Уф, и моето Стефи така в жегите, повръща доста повече от лъжица, почва се с оригването и после на няколко пъти между две хранения- последния месец е наддала само 670 грама, като правех контрола- от миналия петък до днес е наддала само 60 грама, при условие че сука преди лекарката да я претегли  Sad. Дали е нещо обезппокоително, според лекарката било нормално.

# 3
  • Мнения: 1 924
 И моят е лакомия. Laughing Иначе наддава добре досега ,даже е дебел.

# 4
  • Мнения: 1 273
Уф, и моето Стефи така в жегите, повръща доста повече от лъжица, почва се с оригването и после на няколко пъти между две хранения- последния месец е наддала само 670 грама, като правех контрола- от миналия петък до днес е наддала само 60 грама, при условие че сука преди лекарката да я претегли  Sad. Дали е нещо обезппокоително, според лекарката било нормално.

Ами добре си е качила. 670гр. са идеални  Peace Не се притеснявай излишно. Кърмените бебета качват скокообразно. Тая седмица 60гр. другата 120гр.  Peace Изчакай месец. Боби през четвъртия месец, за три седмици беше качил 150гр и за последната 300гр  Hug

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте.Моят малчо е само на кърма, на поискване.
Винаги е връщал по малко,което не ме е тревожело, но в последните дни като че ли повръща по-често и по-обилно от обикновено(около една супена лъжица е приблизителното количество).
Иначе няма проблем с акането.
Дали е от преяждане или е по-сериозно?
Горе-долу когато станахме на колкото сте вие и ние започнахме да връщаме доста от кърмата. Имало е дни по 10 пъти ми връща ,но с наддаването не сме имали проблем.
Надигнах малко матрачето с няколко речника отдолу за всеки случай.

Мисля, че в последно време връщането намаля, само когато е по-корем връща, така че сигурно ще го отраснете този период.

# 6
  • Мнения: 653
и Марин имаше ужасен рефлукс и връщаше доста, винаги вратът му беше мокър
всичко спря с въвеждането на пюрета и каши
беше ужасен период, но мина, така че не се притеснявай  Peace

# 7
  • Мнения: 1 924
Благодаря на всички Hug

# 8
  • Мнения: 1 432
Повръщането ще спре след 6ия месец ,ще види6 .  Wink

Общи условия

Активация на акаунт