Препоръчайте курс по английски.

  • 1 109
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 323
Става въпрос за ускорен курс по бизнес и юридически английски. Някой ползвал ли е?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 261
Аз в момента карам курс по бизнес английски към Британика и засега съм доволна.Интензивен е, т.е. взимаме 130 часа за три месеца,но има вариант уроците да  са по-често.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Провери в Берлиц.

# 3
  • Мнения: 36
Провери и в AVO-3.Aз в момента карам там стандартен курс по английски и съм много доволна.На мен също ми трябва юридически курс и ще го карам там.Тел. - 943 3 943.

# 4
  • Мнения: 3 675
Да ви кажа честно аз не виждам полза от тези курсове, само си давате парите. има много книги на тази тематика и учебници, вземете и учете сами.Ако имате познания по съответния език това е запредпочитане. Но ако си нямате хал хабер от английски-тогава курс задължително.Но на такива курсове нещата се третупват на две на три. Много мразя например хора научили хиляда думи и казват, че владеят езика, а като отидат в чужбина нито нещо могат да кажат, нито да разберат.А с курсовете се получава именно това.

# 5
  • Мнения: 3 675
Пиша така не за да засегна някого, а просто знам как стоят нещата. Една моя приятелка ходеше на такъв курс, а после аз й пишех домашните и обяснявах граматиката.Затова казвам, че всичко се кара пунта мара, който разбрал разбрал.Има хиляди учебници по бизнес английски, с превод, с всичко. Учебникът струва 30 лева примерно, курса 130, ефект същия.

# 6
  • Мнения: 3 323
А индивидуално обучение предлагат ли тези школи?
gitadam, ами след английска гимназия и работа с международни партньори, сметам да е поносимо нивото... Въпроса ми беше за упражнение на разговорния и специфичните термини ...И курса не е 130, а около 1600 се очертава...

# 7
  • France
  • Мнения: 726
Мислих да пусна подобна тема днес, но със запитване за курс за начинаещи деца он-лайн. Който знае такъв сайт, да пише.

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Точно бизнес и юридически английски в момента започва в школа Магнаура. Намира се на 5-те кьошета. Има сайт. Потърси в гугъл или погледни подписа ми.

# 9
  • Мнения: 3 323
Благодаря, след малко ще им звънна!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт