Най-готините БЪЛГАРСКИ реклами:)

  • 3 949
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Идеята ми дойде от темата за Най-тъпите реклами Grinning...........

Като кажат готина реклама и веднага се сещам за рекламата на Ариана с четиримата приятели..............Не знам колко ще се увеличат продажбите на тази марка бира, но рекламата определено е свежарска, запомняща се.........абе с две думи: МНОГО ДОБРА newsm10

Момичета, абстрахирайте се от факта, че някои от българските реклами са снимани в чужбина и са дело на международни рекламни агенции.................сега се фокусираме върху качеството!!! smile3521

# 1
  • Мнения: 184
О, Пепи!
Същите като от едно време! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 423
Нищо от това, което видях, не ми грабна окото.

# 3
  • Мнения: 153
На Загорка с футболистите. Много въздействаща визия и разкошен текст.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За минералната вода(но забравих за коя марка беше Laughing, май Горна Баня). С двамата младежи които скачат от покрива на сградата във водата.

# 5
  • Мнения: 4 806
има една, която ми беше харесала - на някой от мобилните оператори - с Теодоси Спасов по едни хълмове беше ... кратко време я въртяха ...

# 6
  • Мнения: 9 063
Ох, в момента съм луднала с тия реклами за надениците на Леки, дето "Балканът пази своите тайни" - е просто такава реклама няма, невероятно добре измислено, забавно и оригинално Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 891
има една, която ми беше харесала - на някой от мобилните оператори - с Теодоси Спасов по едни хълмове беше ... кратко време я въртяха ...

Глобул

# 8
  • Мнения: 225
Ох, в момента съм луднала с тия реклами за надениците на Леки, дето "Балканът пази своите тайни" - е просто такава реклама няма, невероятно добре измислено, забавно и оригинално Simple Smile
Любимата ми реклама, страхотно измислено, а бабчето е жестоко Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 799
Евтерпа?
Коте....  Joy Joy Joy

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
За минералната вода(но забравих за коя марка беше Laughing, май Горна Баня). С двамата младежи които скачат от покрива на сградата във водата.

Тази реклама е много красива.

# 11
  • Мнения: 7 107
"Банкя" наистина имат много добра реклама. Продукт на Кока-Кола са все пак  Wink

Любима ми е Македонската на Леки - "Оооо, танасе, она ного арна"  Joy
Май рекламите на Леки ме кефят. Имат гъдел.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 585
За минералната вода(но забравих за коя марка беше Laughing, май Горна Баня). С двамата младежи които скачат от покрива на сградата във водата.
Пиша й 6.

Дуо Вивател - Готена закачка.

# 13
  • Мнения: 2 070
О скъпа колко време мина
от първата целувка на Градина....
бля бля бля
а можем да сме влюбени и без обвързване...

# 14
  • Мнения: 534
Ох, в момента съм луднала с тия реклами за надениците на Леки, дето "Балканът пази своите тайни" - е просто такава реклама няма, невероятно добре измислено, забавно и оригинално Simple Smile
Да и на мене много ми харесва,както и рекламата на Хайникен,където смачкват една страхотна кола  #Crazy и правят кутийка за бирата   Peace

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 12:51 от Махтоб

Общи условия

Активация на акаунт