Почистване на Gillette Venus

  • 1 252
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте, мами! Имам Gillette Venus и в момента се чудя с какъв препарат да почистя гумираната част на дръжката отдолу, между каналчетата... newsm78

# 1
  • Мнения: 1 339
Хмм и аз преди време имах такава и наистина седеше като мръсна в каналчетата. Дори не съм се опитвала да я чиста, но ти ме накара да се замисля  newsm78 Дали накисване в някакъв препарат и после с клечка за зъби да се избута нечистотията  newsm78 
И аз се чудя  Thinking

# 2
  • Мнения: 17
Aми аз я "разтварях" в Roli и после в някакъв препарат за прозорци Mr. Green , понеже друго не намерих, обаче за клечката за зъби не се бях сетила...  Laughing А иначе каква ползваш сега?

# 3
  • Мнения: 1 339
Aми аз я "разтварях" в Roli и после в някакъв препарат за прозорци Mr. Green , понеже друго не намерих, обаче за клечката за зъби не се бях сетила...  Laughing А иначе каква ползваш сега?

Нито Роли нито препарата за прозорци ще помогнат. Трябва да е нещо, което разяжда. Има един много хубав препарат, ама не знам дали няма да е много силен. Meglio се казва. В опаковка като препаратите за прозорци. (жълта течност)

Иначе в момента използвам едни нови на жилет пак. Те се водят еднодневки. Розова, с две ножчета, гумирана дръжда. Много съм доволна. Пък и няма време да се нацапат "каналчетата"  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 12 745
И аз тях използвам, хем за по-лесно, хем по-евтино ми излизат. Иначе за каналчетата на дръжката, бих пробвала да я накисна в топла вода с някакъв препарат, дори и да не е от най-агресивните, а после да я изтъркам с някоя стара четка за зъби. Предполагам, че ще стане и така. Аз поне не бих имала нерви да човъркам всяко каналче с клечка за зъби, поне докато не се окаже, че друг начин няма

# 5
  • Мнения: 17
Ок, благодаря ви, момичета! Hug Ще видя какво ще направя...

# 6
  • Мнения: 1 418
Пробвай със стара четка за зъби и някакъв
прах,примерно ЦИФ.

Общи условия

Активация на акаунт