Риванол след ваксина- да или не?

  • 3 210
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Вчера поставиха на дъщеричката ми ДТК-реимунизация(Ади е на 2г.1м)и днес вдигна температура,а ръчичката и е силно зачервена и поддута.Лекарката ни отрича компреса с Риванол...До сега не сме имали подобен проблем и не съм  й слагала компрес, не знам какво да правя, не искам детенцето ми да го боли.Споделете, моля ви,как мина при вас тази ваксина!

# 1
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Сложи компрес със риванол.Досега сме имали  3 ваксинации ДТК,като при първите 2 слагах компрес със риванол-нямаше големи подувания.Във вторник след последната ваксинация,реших да не правя  компрес.Обаче,явно сгреших,защото този път  място на убождането се поду.И така в крайна сметка направих компреса.Според мен има ефект.За температурата-дай и това,което съветва педиатърката.

# 2
  • Мнения: 5 531
Сложи компрес с риванол. Аз винаги съм слагала, един път пропуснах и мястото на обождането се поду много и се зачерви. С компреса няма да навредиш, само ще си облекчиш детето.

# 3
  • Мнения: 729
Сложи на детето компрес с мед.Много помага.Никога не съм имала проблеми с ваксините

# 4
  • Мнения: 2 237
Сложи  Peace
Няма да навреди,само ще я облекчи.
И спокойно,ще се оправи   Hug

# 5
  • Мнения: 3 146
Сложи реванол и го смени поне 3 пъти през деня, ще му помогне.

# 6
  • Мнения: 524
И на моето дете така се зачервява и подува ръчичката. Нашата лекарка ни казва да слагаме реванол.

# 7
  • Мнения: 15
Благодаря на всички,само дето мъжа ми цял ден търси Реванол по аптеките и няма,в течния имало някаква опасна съставка  не се продава вече. ooooh!Слава Богу температурата спадна.Благодаря на всички още веднъж.

# 8
  • Мнения: 3 146
Извинявай, че измествам леко темата, но каква съставка имало в течния реванол? Вие от пастата ли сложихте?

Общи условия

Активация на акаунт