кажете си мнението

  • 1 497
  • 24
  •   1
Отговори
Ето на кратко какво стана сутринта:  още от сутринта съпругът ми почна да ми говори на висок тон, първо не може да си намери  кашкавала в хладилника и почна да крещи "Къде си го сложила......?" , а кашкавала ще му извади очите, после масата за гладене му пречела, а за капак на всичко дойде да целуне малкото за довиждане и като го хвана за единия крак и за едната ръка за да го премести(в период на игра), аз се уплаших и извиках "Леко, внимавай с ръчичката", в този момент детето се разплака, той ми се разкрещя , защо съм извикала така съм го изплашила, после тръшна вратата с думите " Аз съм му баща знам какво правя".  Аз се уплаших да не стане някоя беля, не може така да го вдига все едно е парцал, дори да е игра. Като се успокои детето го попитах дали го боли и къде. Каза боли и си показа ръката за която мъжът ми го държеше.  
Не мога да си обясня защо още от сутринта е в такова едно непоносимо настроение. Единственото което ми хрумва е че не сме правили секс от 3 седмици, защото имам гинекологичен проблем и не трябва да го правим, но това не му дава повод да се държи така. Какво мислите?  Дайте съвет?

# 1
  • Мнения: 263
Е, случват се такива моменти на всеки! Ако е единичен случай не си го слагай на сърце! Само, когато се успокои може много любезно да го осведомиш, че детето се е оплакало, че го боли ръчичката и много мило да го помолиш да внимава повече. Но и това според мен не е сериозен проблем. Много вероятно е детето наистина повече да се е стреснало от теб отколото да го е заболяло!
Просто не се ядосвай за случилото се: просто нещо му е било криво на мъж ти.

# 2
  • Мнения: 5 539
Просто е станал с гъза напред Laughing Всеки си има моменти на лошо настроение. Ти нямаш ли?
Не го прави на въпрос, нищо не е станало.
Вероятно довечера като се върне, няма да помни, че е бил нервен сутринта

# 3
Мисля,че мъжете са полудели....не е само при теб,масово вече се наблюдава,като чета тук ,а и наоколо,за съжалени,но може би и жените да сме започнали да изперкваме!
Не знам какво да кажа,позната ситуация,позната и лоша....всеки си изпуска нервите и никой не го е еня да се контролира и да уважава другият!

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Просто е станал с гъза напред Laughing Всеки си има моменти на лошо настроение. Ти нямаш ли?
Точно. Ако мъж ми се травмираше всеки месец, когато в пристъп на ПМС, го правя на салата, досега да сме се развели 16 пъти. В такива моменти на безпричинна нервност на партньора единствената правилна тактика е "през едното влязло, през другото излязло" Laughing

# 5
  • Мнения: 1 425
Абе те и доста от мъжете са полудели, ама и доста от жените хич не сте у ред. 3 седмици са доста време. Вземи му направи една свирка на човека. Дано помогне.

# 6
Благодаря ви за бързите отговори, но напоследък много често взе да избухва, а и игрите все са с премятане и от този сорт, веднъж даже му се бяха отпечатали пръстите по кожата на малкия. А като стане разговор по-този въпрос, много съм бдяла над детето, ами как няма да бдя над него нали ми е дете и не искам нещо лошо да стане. А и като виждаш как детето ти го подхвърлят толкова високо или пък правят "въртолет" в близост до лампата, как да не се плашиш?

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Ти си знаеш, но според мен прекаляваш наистина. Освен ако мъжът ти не е доказано малоумен, надали ще забие детето в лампата, играейки на въртолет, не мислиш ли? Shocked

# 8
Абе те и доста от мъжете са полудели, ама и доста от жените хич не сте у ред. 3 седмици са доста време. Вземи му направи една свирка на човека. Дано помогне.


Не съм по свирките , но се прежалих и му правих, но и това не е помогнало, за съжаление. Confused  Аз съм много спокоен човек, но когато имаш здравословен проблем , според мен не е най-важното нещо секса. А той почна много да се нервира за дребни работи.
Belinda, а не смяташ ли , че по-добре спокойната игра, пред тази дето е възможно да се нарани детето? А и поговорката "От играчка стана плачка". Може би аз съм така възпитана, като има опасност по-добре да я избегна, а не след това да се вайкам.

# 9
  • Мнения: 819
 Joy Извинете, ама ми стана ужасно смешно... Joy Сигурно и аз не съм наред  Crazy 
Иначе всеки има такива моменти /ама и аз не си мълча в такива случаи, де - просто казвам като се успокои тогава да говорим и млъквам/.
Да...3 седмици са ужасно много, наистина. По-горе са ти дали добър съвет   Peace

# 10
  • Мнения: 819
Абе те и доста от мъжете са полудели, ама и доста от жените хич не сте у ред. 3 седмици са доста време. Вземи му направи една свирка на човека. Дано помогне.


Не съм по свирките , но се прежалих и му правих, но и това не е помогнало, за съжаление. Confused  Аз съм много спокоен човек, но когато имаш здравословен проблем , според мен не е най-важното нещо секса. А той почна много да се нервира за дребни работи.
Belinda, а не смяташ ли , че по-добре спокойната игра, пред тази дето е възможно да се нарани детето? А и поговорката "От играчка стана плачка". Може би аз съм така възпитана, като има опасност по-добре да я избегна, а не след това да се вайкам.

Е то за това не е помогнало, защото си се прежалила. Тези неща се усещат и по-добре изобщо недей, от колкото да го правиш насила.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Belinda, а не смяташ ли , че по-добре спокойната игра, пред тази дето е възможно да се нарани детето?
Детето ти може да се нарани и както си ходи, да се спъне и да си разбие устат на плочките, примерно/дано не се случва, разбира се/. Ама вързан ли ще го държиш заради тази вероятност? А може би мъжът ти се изнервя точно от тази твоя свръх загриженост за детето и недоверието в неговите възможности за преценка като родител? Не ми се сърди, питаш за мнение - това е моето Peace

# 12
  • Мнения: 1 425
Наистина няма нужда толкова да се притесняваш. Ти си му майка, ама той му е баща на детето и със сигурност също държи детето да е живо и здраво.

# 13
Belinda, а не смяташ ли , че по-добре спокойната игра, пред тази дето е възможно да се нарани детето?
Детето ти може да се нарани и както си ходи, да се спъне и да си разбие устат на плочките, примерно/дано не се случва, разбира се/. Ама вързан ли ще го държиш заради тази вероятност? А може би мъжът ти се изнервя точно от тази твоя свръх загриженост за детето и недоверието в неговите възможности за преценка като родител? Не ми се сърди, питаш за мнение - това е моето Peace


Да съгласна съм, може да се нарани навсякъде, и се е случвало, напълно нормално за малки деца, но относно такива екстремни игри направо настръхвам. Не съм майка , която не се отделя от детето си, оставям го да си играе, да тича , на пързалката, на люлките, на други хора да го гледат, но темата ми беше относно такива игри, при които е голяма вероятноста да се нарани и то много, та дори и баща му да е сигурен какво прави.  .

# 14
  • Мнения: 25 551
Точно това им е най-хубавото на "мъжките" игри - не лишавай детето си от тях!
Знам, че ти се свива сърцето, но... Имай малко повече доверие на мъжа си.
Съветвам те в такива моменти да излизаш от стаята. Остави ги да се забавляват сами.  Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт