Къде ви е петъчната тема, да ви питам аз...

  • 2 316
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Да ви... Сеат Ибиса и спамерките. Петък е, а сте за... зарязали най-веселата му част - петъчния спам. Срамота, уважаеми. Срамота на търкалета. Петък е, бре! Долу гащите, горе чашите!



Какво да ви питам, че да не затриват темата разните лоши админи и модератори? Ами добре - ставате ли лесни след употреба на алкохол? И какво количество (и качество) е нужно?

# 1
  • Мнения: 9 865
Няма отговор - ПИЯ, НОСЯ ОЧИЛА И ПЕЯ В ХОРА, и съм ниска и пъпчива!!!
Аз съм това. То при такава комбинация как да не съм лесна.

# 2
  • France
  • Мнения: 726
Днес имам рожден ден, май ще стигна до качествения количествен алкохол. Без второто- няма да има време и физическа възможност.

# 3
  • Мнения: 150
Днес имам рожден ден, май ще стигна до качествения количествен алкохол. Без второто- няма да има време и физическа възможност.
Няма, така ли? АМА НАИСТИНА НЯМА? Ама това не е женското "не", така ли? Ама съвсем ли? А поне мъъъничко? Simple Smile

# 4
  • Мнения: 534
100енчо с тия опции да се чуди човек какво да ти отговори  newsm78
Тц, я  съм тежка жена и ни ся да'ам лесно  Naughty
даже и за кило ракия

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 178
Ай, предпоследна опция Mr. Green

# 6
  • Мнения: 490
То като се нажаскам гащите ги сваля друг .
Сама не успявам  Crazy

..........и краката ми умива  Laughing

# 7
  • Мнения: 656
Нося девствен колан  Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Зависи кой ми сипва.... Случвало ми се е преди дъното на първата напитка да загубя интерес към... алкохола! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 25 586
Миии... Все аз оставам последна над масата...  Embarassed
Къв секс при това положение - то ще си е жива мастурбация, бре!  Tired

# 10
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Миии... Все аз оставам последна над масата...  Embarassed
Къв секс при това положение - то ще си е жива мастурбация, бре!  Tired

 Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 150
Как` Сийке, и твоята не е лесна...
Аз пък да ви разкажа как се издъних веднъж. Пак така оставих жената последна на масата.
Та ме кани една колежка (га бехми студенти) в квартирата, щото идва сесия... нали! (тук се намига) Да, ама тя твърде буквално приела, че много си падам по джин. Сложила един "Гордънс", но тя пък не пие (ама не носеше очила, поне пред хора). Е, изпих аз джина (и аз твърде буквално приех бутилката, съвсем малко остана), пък си легнахме като братче и сестриче... Мдааа! Такива ми ти работи.

# 12
  • Мнения: 7 110
Днес е ден за размисъл за някои. Форум, но и солидарност все пак.   Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 891
Проверявам кой е под и над масата и правя избор, за да не се прецакам  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 822
Предпоследна опция - по душа и кръв. Сега и завинаги.

Миии... Все аз оставам последна над масата...  Embarassed
Къв секс при това положение - то ще си е жива мастурбация, бре!  Tired
Абсолютно.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт