Писна ми!

  • 9 693
  • 129
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 258
Писна ми да съм оправна мацка, която се оправя сама с живота си!!!!!!!!!!!
Мамка му, мамка му!
Не съм такава, не искам да съм такава - искам да съм слаба женичка, за която да се грижат!!!
...
На връщане от работа имах една камара проблеми с колата - накрая запуши под капака, не знам какво й стана, но знам, че се молех само да ме закара до нас; после се качих горе и от 1 час пия вино и пуша и рева като магаре!!!!
Искам да имам мъж, който да ме прегърне, да ми каже, че всичко ще е наред, че той ще се погрижи за всичко, а аз да се отпусна!
...
Отвратително се чувствам, обадих се на бившия, който беше невероятен, каза, че утре ще дойде веднага като стане да я погледнем, да видим какво можем да направим и къде да я закараме, обаче МАМКА МУ, не е същото!!!!
Чудесно е, че мога да разчитам на него, знам, че това е екстра, която не всяка от нас има, но в момента се чувствам невероятно лайняно, многом и е тежко и ми е много мъчно...
...
Идея си нямам какво очаквам да ми кажете, но няма с кой друг да споделя как се чувствам. Имам си един невероятен приятел (не гадже), който много ми помага в такива ситуации, но честно казано не знам докога мога да му рева на рамото, преди да му писне от мен до край ...
Тъкмо си помисля, че съм се закрепила, мамка му, и се случва нещо такова, което разтърсва из основи малкия спокоен свят, който мисля, че съм успяла да си изградя ...

# 1
  • Мнения: 911
оле, Пиле!  Confused

на всички ни е писнало! на всички ни се реве - даже на тия, дето стискат до счупване, и на тях им трябвя поне от време на време да има кой друг да помисли за всичко...

не се гордея, че ми се е наложило да се правя на силна жена - просто така се стече животът. вярвам, при повечето от нас тук неволята е учила, а не че от някакъв осъзнат избор се правим на еманципирани феминистки - глупости! от немай къде се гърчим = както казвам, просто защото има демографска криза и не се раждат достатъчно мъже (ама не говорим да се глезим да си ги избираме свестни - абе, просто НЯМА - математиката не излиза: на нашата смешна държавица да са с половин милион повече жените от мъжете...айде, смятайте сега - като махнем тия у лево, тия по затворите и тоталните алкохолици ????? )

знам, че не те обнадеждавам особено, ама аз като си изброя няколко такива рационални довода и се примирявам, че...и да се измъчвам и да не се измъчвам...

Поплачи си, пък аз ще ида да си налея нещо (разбирай, безалкохолна бира  Mr. Green) да ти кажа едно онлайн наздраве

П.С. и аз оня ден ревах, ама като идиот насред едно кръстовище, защото едва си мъкна корема и както се търкалам така съм тръгнала по майстори - дограми, бои, лакове и фасагени и не мога да донеса лампиона, който избрах за детската, щото...много тежи  ........... ревах си на тротоара с глас и никой не ме забеляза

# 2
  • София
  • Мнения: 17 258
trayana , така е, не съм го търсила това да се оправям сама, ама така се получи.
И ми е криво, и ми е тъжно ...
Прегръдка за теб Simple Smile

# 3
  • Мнения: 710
Момичета аз не пия,но ще ви кажа наздраве,само не прекалявайте,алкохола няма да оправи проблемите и се присъединявам към отбора ви и на мен ми е гадно  тази вечер поради същите причини,писна ми да съм сама и да се справям със всичко.
Разбирам ви,съчувствам ми и ми идва да крещя.

# 4
  • Мнения: 2 274
Днес явно  е такъв ден. Замислила съм промени у дома, но няма как да си докарам материалите вкъщи- нямам кола и си  трябва помощ((((( А и един секс сънувах...
Аз пия бира. Наздраве!

# 5
  • София
  • Мнения: 17 258
А и един секс сънувах...

Какъв, бе, мацка  Laughing
Щото аз, да му се не знае, все с бившия ги сънувам тия  Tired
А не че не правя секс, ама явно познатото си е познато ...

Блаааааааааааааа, ебати ужасните мисли са ме налегнали!

# 6
Наздраве и от мене тук съм нова ,но се надявам че ще ме приемете-горе главата ,живота продължава!!!

# 7
Аз съм на 36 год имам прекрасно момченце на10 год и от 3 години съм разделена с мъжа ми.
Причината бе по взаимно съгласие ,абе иначе казана-писнахме си страшно много...Вчера пък се разделих с гаджето след 2 год връзка, но прецених ,че не става за нещо повече от купон и секс. Какво да ви кажа иде ми да вия от мъка ,но се държа заради детето и си повтарям-всичко ще се оправи...

# 8
  • Мнения: 911
абе, днес като е петък нали не е 13ти?!!!!!! какви са тия гадории! сигурно. щото пък утре е 07.07.07 - та всичко вече ще се нареди  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 911
...преди час хванах края на някакъв филм по Hallmark - една прекрасна съдийка, която се развежда (те май са го давали и по нашите телевизии тоя сериал?!), я мъчи безсъние и сънува разни еротични сънища неподходящи, и се трепе от работа, и се притеснява за детето си...
та, финалният диалог с майка й беше:

"липсва ми - да имаш партньор, някой който да довършва изреченията ти, някой на когото да можеш винаги да разчиташ, някой който винаги да те разбира..."

до нея седи майка й, която е винаги здравото рамо...
и съдийката довършва:
"някой...с пенис"........двете много се смяха, че майка й може и да отговаря напълно на изискванията, ама...

и смеха й премина в ужасно горестен плач.

да знаете...и по други континенти има каки, дето им иде до рев

ама така като си хленчим, май не си помагаме особено?  Confused
няма ли нещо смислено по кабеларките тази вечер да се разсеем?

# 10
  • Мнения: 710
Цитат
няма ли нещо смислено по кабеларките тази вечер да се разсеем?
Какво смислено имаш предвид,аз точно от тази кабеларка се разтройвам най-много.

# 11
  • Мнения: 1 732
...П.С. и аз оня ден ревах, ама като идиот насред едно кръстовище, защото едва си мъкна корема и както се търкалам така съм тръгнала по майстори - дограми, бои, лакове и фасагени и не мога да донеса лампиона, който избрах за детската, щото...много тежи  ........... ревах си на тротоара с глас и никой не ме забеляза

Ей за това ми беше най-мъчно... Cry
В седмия месец скочих в един трап, щото докато карах ревях, разбира се...
После един щеше да ме отнесе - бях без светлини след удара.
Не помня как съм се прибрала вкъщи.
На другия ден кола няма. Навън минус 12 градуса.
Аз с автобуса от Младост 4 до Стрелбище - 2 часа и половина.
Седнах в офиса, а ръцете ми бяха сини, сини бе, казвам ви!

А вечерта ревах пак до посиняване и в 12 през нощта един приятел ме закара в АГ-то.
...
Излязох оттам след два месеца  Confused
Сама, сама, сама, като куче.
Мама и татко в провинцията, а аз сам сама.
...
Ай стига вече, че ще ходя и аз да се натряскам  Tired

Траянче, мила, извинявай, ама като се сетя за моята бременност и ми се драйфа 
И никога повече не искам да бъда бременна, да знаете... Embarassed

# 12
  • Мнения: 451
оле, Пиле!  Confused

на всички ни е писнало! на всички ни се реве - даже на тия, дето стискат до счупване, и на тях им трябвя поне от време на време да има кой друг да помисли за всичко...

не се гордея, че ми се е наложило да се правя на силна жена - просто така се стече животът. вярвам, при повечето от нас тук неволята е учила, а не че от някакъв осъзнат избор се правим на еманципирани феминистки - глупости! от немай къде се гърчим = както казвам, просто защото има демографска криза и не се раждат достатъчно мъже (ама не говорим да се глезим да си ги избираме свестни - абе, просто НЯМА - математиката не излиза: на нашата смешна държавица да са с половин милион повече жените от мъжете...айде, смятайте сега - като махнем тия у лево, тия по затворите и тоталните алкохолици ????? )

знам, че не те обнадеждавам особено, ама аз като си изброя няколко такива рационални довода и се примирявам, че...и да се измъчвам и да не се измъчвам...

Поплачи си, пък аз ще ида да си налея нещо (разбирай, безалкохолна бира  Mr. Green) да ти кажа едно онлайн наздраве

П.С. и аз оня ден ревах, ама като идиот насред едно кръстовище, защото едва си мъкна корема и както се търкалам така съм тръгнала по майстори - дограми, бои, лакове и фасагени и не мога да донеса лампиона, който избрах за детската, щото...много тежи  ........... ревах си на тротоара с глас и никой не ме забеляза
На мен АМАЗОНКА ми казват,ама и аз хич не ща да съм амазонка #Cussing outно така стана Crossing Arms
За майстори и ремонти не ми говори,щото САМА го играя същото упражнение и те разбирам,и аз рева в колата,дано не се хакна някъде Praynig
И днес рева и пия,ама съм по хард от вас,защото пия ракия със салата Mr. Green
Гадна работа,ейййййййййййй

# 13
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Очевидно днес тук се пие, а аз се чудех къде ми е мястото  Mr. Green
На всичкото отгоре, за да се разсейвам взех че си пуснах да гледан Хубава жена.
резултата не е нужно да ви описвам, още по сговнено.

Ама нали надеждата умирала последна.....
Наздраве

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравей
отдавна те чета
и въобще всички ви
често преди пишех - сега нямам капчица време

нека ти опиша моя живот - щото има ммъж който държи на мен и децата
ама работи 12ч по 6 дни и пътува 2ч - сложи ги минимум 14ч
и после играе с децата...да ги види че иначе кога?
има 3 почивни дни като първия спи след 6 дни работа ипоследните три - нощна

аз - готвя, като за наса и отделно за мебето, често се влача сама с двете деца и пазара - щото не мога да го чакам да е почивка за да купя нужните неща /това са бая торби за цулото семейство.../
пера, събирам дрехи...сменям 2 дупета, храня две деца и ги поя /щото баткото на 2.5 се заинати както става често и се върна назад.../
бе правя всичко което ти + гледане и готвене и чистене за още един възрастен, да не говорим, че трябва да пазя децата да го оставят поне малко да поспи денем след нощните

та мислиш ли че проблема е в това, че нямаш мъж?
а моя не шофира и аз оправям всичко по колата, че и я карам, често барабар с двете деца.....

не се оплаквам - споделям, зда да помислиш дали проблема е в това, че нямаш мъж и дали този ти товар е от ЛИПСАТА на мъж или просто от ежедневието на обкновената жена в Бг - било то омъжена или не, с някой до нея или сама

Общи условия

Активация на акаунт