Жените изпитвали .....

  • 3 270
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
9 (девет) пъти по голямо удоволствие от секса спрямо мъжете !?!?
Вчера го чух от ..................... жена на която доста вярвам и се чувствам като разбит самолет.
Е, къде сме ние мъжете?????

# 1
  • Мнения: 6 167
здрасти.

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 839
Ами тя откъде знае мъжете колко удоволствие изпитват  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 299
Да, но пък вие винаги свършвате

# 4
  • Мнения: 25 441
Да, ама свършват само по веднъж на акт!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 299
Да, ама свършват само по веднъж на акт!  Mr. Green

Е добре де, кое по-добре - да свършваш всеки път или или примерно от 10 акта в един, ама 2 пъти...  newsm78 Зарежи...замислих се просто  Tired

# 6
  • Мнения: 25 441
Най-добре е всеки път по няколко пъти!  Joy
Мъжът ми твърди, че женският оргазъм бил по-продължителен. Откъде знае обаче, понятие си нямам.  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 153
Звучи добре Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 299
Аз пък неразбрах, кой го реши и как това с 9 пъти по-голямото удоволствие...Аз не мога да потвърдя, щото идея си нямам мъжете какво изпитват. Ама съм разпитвала и ...де да знам newsm78

# 9
  • Мнения: 271
Още преди години четох статия, в която пишеше че е правено изследване на база на химичните процеси в главата, пулс и т.н. което доказва ,че женския оргазъм е по-дълъг и по-мощен от този на мъжа. Беше написано и колко пъти е по-силен, но не помня.

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808
О, даа, женският оргазъм е по-продължителен и наистина мощен. Обикновено най-лесно и удобно за двойката е задната прашка, за да достигне и жената до своя оргазъм Naughty

Но не е винаги гарантирано мъжът да стигне до оргазъм  Mr. Green И за това си има трикове  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 013
Толкова ужасно индивидуално е всичко. Всяка двойка си има свой ритъм. Казвам го като човек, участвал в доста двойки Crazy

# 12
  • Мнения: 7 723
Горките мъже!!! Confused
Кво ли им е с девет пъти по- малък кеф??? Mr. Green

# 13
  • Мнения: 185
ама девет пъти по-често Cry

# 14
  • Мнения: 7 723
ама девет пъти по-често Cry
Да бе- блазя им!!! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт