Въпросче за бюста

  • 4 400
  • 30
  •   1
Отговори
Извинявам се ако темата е дискутирана по-рано. Та въпроса ми е как от бобчета да станат поне орехчета  Embarassed Туй за оперативното едно на ръка, ама много е скъпо. Ползвали ли сте някакви хапчета, кремчета да пиете боза наведена, че да ви се стича в гърдите, а не в дупето (шегичка  Laughing ). И най-малкия размер сутиен ми е голям, а лятото всичко или прозира или зърната ми стърчат  Blush....Има ли и други ощетени от природата в тази насока?

# 1
миличка не си сама, демек и аз съм така ама съвет не мога да ти дам как да си увеличиш размера. Забрави за гелчета, кремчета и тем подобни. има едни силиконови подплънки ама лошото е когато трябва да се съблечеш........

# 2
  • Мнения: 596
Ооох, болна тема. За съжаление, оперативно май е единствения вариант. Ако някой може да ме опровергае ще го обичам цял живот  Grinning

# 3
  • Мнения: 217
Скоро имаше предаване със сексолог и той обясняваше ,че гърдите можело да се увеличат и с хормонални таблетки,но ефекта е само дакъто се приемат.За съжаление не спомена за къкъв вид хормони става въпрос и при какъв лекар могат да се изпишат.Ако някой има повече информация нека сподели!

# 4
Мдааааа и аз тези хапченца питам, какви са, що са, странични ефекти... Thinking Няма ли някой по-просветен?

# 5
  • Мнения: 1 381
а веднуж гледах по Фитнес мания за накакви дабавки за жени , който хем ти топят мазнините като спортуваш хем ти увеличават бюста май на Мусаши бяха ама незапомних. Та ако някой знае??

# 6
  • Мнения: 7 107
Онези сутиени с мнооого подплънка не вършат ли работа. Вярно, че гогато сутиена се свали е шок, ама ...

# 7
  • Мнения: 1 517
Раждане и кърмене -  има невероятен ефект в това отношение!  Wink  Stuck Out Tongue

# 8
  • Мнения: 2 332
Цитат на: petty
Раждане и кърмене -  има невероятен ефект в това отношение!  Wink  Stuck Out Tongue

Мда - моя бюст беше станал 95 см, а аз съм 1,60м Wink. Е, като спреш да кърмиш се връщаш на "нормалния" размер.

# 9
Да ама аз като спрях да кърмя и станаха много по-малкииии  Close  Cry

# 10
  • Мнения: 2 534
Размера мога да го понеса , но не и увисването . Лошото е , че операцията трябва да се прави на всеки 10 години , защото толкова е трайността на подплънката , а и освен това е много болезнена . Иначе честно казано бих си направила...

# 11
  • Мнения: 500
Бюстът се състои само от жлизеста тъкан и мазнина, нищо друго. Май начинът е само със силикон, но като чувам и той какви проблеми прави. Във фитнеса гледах една мадама със силиконив бюст, но ми се видя огромен и неестествен, просто си стоеше като надут балон независимо дали тя лягаше, ставаше или скачаше. Всички знаеха за новата и придобивка и....парадокс..... мъжете въпреки всичко неспираха да и се лепят.

# 12
  • Мнения: 1 541
Мдааа....няма прахче, кремче, хапче и тн. на света, които да вършат работа(хапчетата като ги пиеш мааай има някаква промяна, но в момента в който спреш и хоп- и гърдите си тръгват  Simple Smile ) Thinking Ако имаше, май аз щях да съм го открила! За момента съм открила само 2 начина-надебеляване  Animal Pig или силикон, но него го планирам за по- късен етап. Иначе сутиени и силиконови подплънки. Сега си купих от тези силиконовите, които са самозалепящи се и можеш и без обикновен сутиен и съм адси доволна! Дори и в банският си можеш да го сложиш  Wink . Пък като дойде време за сваляне....ми замайте го с много страст и той няма да забележи пък чак толкова  #Silly

# 13
  • Мнения: 356
Момичета, при мен проблемът е обратен. С удоволствие бих ви раздала на всички по малко, ако можеше. Повяряайте ми, че вообще не е хубаво и да си с голям бюст - адски тежи, постоянно си спарен под циците и какво ли още не...

# 14
  • Мнения: 10 758
Цитат на: andulina
Момичета, при мен проблемът е обратен. С удоволствие бих ви раздала на всички по малко, ако можеше. Повяряайте ми, че вообще не е хубаво и да си с голям бюст - адски тежи, постоянно си спарен под циците и какво ли още не...

 И аз съм така. И другия проблем -не мога да си намеря сутиен моя номер. Е , има, но са тип бабешки. МъжО ми каза, че ще ходи да поръча да ми направят две палатки. Та дано те ми станат.

Общи условия

Активация на акаунт