Хора помогнете,ако можете!?

  • 1 533
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
 :tired От два дни съм на Амикацин мускулно остават ми още 5,а вече не мога да си седя на д...то. ooooh!Само на който му е правен този антибиотик може напълно да ме разбере какво търпя!Моля Ви дайте съвет какво да правя с горкото си д....,за да мине по бързо болката,буците и синките! 

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Можеш да правиш компрес от риванол на мястото да облекчи отока и болката , но  не разбирам защо не ти сложат абукат и да се отървеш от болките  Rolling Eyes

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Съчувствие!!!

# 3
  • Мнения: 4 053
аз също ти съчувствам,
но и идеята за риванола е добра,
опитай  Confused

# 4
  • Мнения: 3 456
Компреси с риванол.

# 5
  • Мнения: 2 237
Малко лед от хладилника увит в кърпа и наложен на мястото където боли.И това   Hug

# 6
  • Мнения: 185
Абокат само в болница слагат.В домашни условия няма да се наеме никой/или почти никой/
А по темата-и аз съм за компреси с риванол Peace

# 7
  • Мнения: X
здравей аз през зимата бях болна от бронхопневмония и бях на лечение с амикацин.аз имах само веднъж буца ,понеже след всяка инжекция налагах мястото с лед.кой ти бие инжекцията?

# 8
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Компрес с етилов 90 градусов спирт  и малко студена вода върху памук, да престои 1-2 часа, веднага разнася бучките и не цапа.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е кой ти бие инжекциите?
Не може ли да ти сложи абокат и да действа през него? Щерка ми е лекувана венозно с амикацин. Не искам да си спомням какво беше тогава...  ooooh!

# 10
  • Мнения: 772
и масажирай мястото да се разнесат буците Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Heparoid

# 12
  • Мнения: 2 673
Сменят се местата на убождане задължително. Разтрива се мястото след инжектиране, прави се бавно. ПОСТАВИ компрес с риванол. Няма смисъл ВЕЧЕ от абокат...Вената също се травмира.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
След 2-3 дни се сменя абоката Wink Но задължително някакво съдоразширяващо, след АБ-то.

# 14
  • Мнения: 58
Мерси за съветите!Слава богу вече свърши мъката.Последните два дни бях с абокат и беше значително по -добре!Слагам си всяка вечер компрес с риванол!Дано да се разнесе по -бързо.Доста ми е синьо на местата на инжекциите но ще се оправя!Още повече като видях колко хора ми съчустват,това понякога означава много!!!БЛАГОДАРЯ!!! Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт