Повръщане и кървене- опасно ли е?

  • 1 504
  • 4
  •   1
Отговори
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Приятелката ми е бременна 6-7 г.с. Повръща много, което е исъпроводено с кървене- на моменти много обилно. Лежа в болницата, всеки ден е на системи,но няма много ефект от тях. Притеснена е,защото казва,че кръвта пада на съсирени парчета, пита лекарите в отделението от какво са, но те вдигат рамене.Успокояват я,че няма нищо страшно и други жени са родили така. Няма ли опасност за бебето - да се роди с някакви увреждания?
Моля,ако някой има опит в това,да помага! Praynig

# 1
  • Мнения: 476
Аз лежах с една мадама, която кървеше обилно, ту на съсиреци, ту кафеникаво и докато бях в болницата, тя си караше така. Казаха и че е от ниско прикрепената плацента и беше на системи, хапчета и инжекций. Трябваше да лежи страшно много. Евентуално в по-голям месец, плацентата може да се качи малко и да се пооправи, но .... божа работа. А за повръщането , не знам да има връзка. То по-скоро си е свързано със самата бременност и се води като нормално явление при много бременни жени. Дано всичко да се оправи и да няма по-сериозни проблеми!  Praynig

# 2
  • Мнения: 638
Поврь6тането е нормално,спокойно.
За кьрвенето_трябва много да си по4ива,нали е при лекари те си zнаят работата.Какьв е пролема,плацентата е ниско ли?
С мен ,като раждах има6е няколко моми4ета на системи,лекарите всеки ден ги гледаха на ехограф и т.н.
САМО СПОКОЙСТВИЕ Е НУЖНО!

# 3
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
БЛагодаря ви за поясненията ,момичета.!  bouquet
 А за това,ч е е при лекари  - #Cussing out тези тук са толкова неграмотни,че направо съм изпаднала в ужас.Аз си избрах преди година да раждам в София, просто защото тук бих предпочела да родя на тротоара, но не и при тях. #2gunfire  Има акушерки,които не знаят разликата между спинална и епидурална упойка,д ане говорим ,че за Хасково и Димитровград има един единствен анестизиолог, който дава упойки. . Не ми се ще да се впускам в подробности, за да не ужася някой. Но тук ние си живеем почти в Средновековието, с тази разлика,че има сравнително добри условия в болницата. Това,което може да се направи с пари и дарения, е направено, но докторите да се обучат -  Naughty
Пращат я за серклаж в Пловди,защото тук няма кой да го направи  #Cussing out Питала  на какво се дължат тези съсереци - те само вдигали рамене и това е. Хубаво да те гледат на ехограф,ама е важното какво виждат #Crazy
Благодаря ви за отговорите!   bouquet Ще се моля всичко да е наред с нея и бебето, защото се притесняваме после за бебето да няма последици  Sick

# 4
  • Мнения: 638
Равиа,аz родих в БГ,в родния ми град  ooooh!,добре 4е имах поzнати ина4е не zная.
Имах доверие на моя лекар zатова останах да раждам в на6ата болница.А ина4е zнам какво е дереджето навсякьде,некьдьрни хора бол.Е,гласувах доверие,но накрая бебо не иzлиzа(а имах 4увство 4е 6те иzхврькне всеки момент от напьните)и хайде секцио.И ме сряzаха напре4но  WhistlingО6те не ми се zали4ава 6ева....бебо ,бе6е голям...

Стискаме палци вси4ко да мине добре и финал сьс zдраво беб4е  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт