Отношението към красивите и поддържани жени

  • 28 994
  • 514
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
Днес за пореден път се разходих в парка и най-накрая ми писна от някои типове хора! Вървя и си бутам количката с двумесечното бебе, а около мен майки колкото искаш. И всичките ме оглеждат, а някои и коментират... Особен интерес представлявам за по-закръглените и позапуснатите жени... В начлото си признавам, че леко ми ставаше гот, че правя впечатление със запазения си вид, въпреки, че току що бях родила. Но постепенно започна да ми става криво и неприятно. Почти същото е като една поддържана жена да се втренчва и да обсъжда занемарените жени около нея. Едното е с лека насмешка и самодоволство, а другото е със завист и злоба... Все чувства, които никак не са приятни.
Та да му се не види защо трябва да се чувствам тъпо като ме зяпат така?! И защо трябва да понасям злобата при положение, че дори не се познаваме с тези жени?! Пък определено има и по-хубави от мен... Но в крайна сметка, освен завистливите и злобни поводи има и друг минус - майките не щат да ме заговарят по пейките. Все аз се престрашавам, а в крайна сметка като поговорим и ми се обаждат редовно "ХАйде - чакаме ви в парка". Защо трябва външният вид да е пречка - и лошият и добрият - все е от трън та на глог.

# 1
  • Мнения: 13 512
Ти нали не си го мислиш сериозно това, че майкит, излезли в парка с количките те гледат със завист и ненавист заради хубостта ти? Shocked

# 2
  • Мнения: 3 036
Пролет Heart Eyes
за съжаление българките сме завистливи за какво ли не :ако не за външност то за пари , ако не за пари то за семейно положение, после за години на които си, после за материално положение и за какво ли още не !?Завист за нещо винаги ще се намери- за СЪЖАЛЕНИЕ

# 3
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз да не съм се кефнала нещо, откога една стройна майка ще е повод за завист, по-скоро стимул, кеф за окото, ама пък злоба и завист! е, аз не съм стройна, нито пък перфектна, пък не ти завиждам! знам си силите и съм положително настроена към бременни, бебета и майки, даже и свекита!докато ме ядосат! Laughingспоко, ти го загърби негативизма отсега, 4е на 45 ще проли4и!

# 4
  • Мнения: 13 512
Може би нещо не им е харесало в теб и затова да са си позволили да  те обсъждат, ама чак от завист newsm78
аз вчера в пикадили видях една жена, която толкова много ми хареса...от мнооого отдавна не бях срещала жена,която да ме впечатли- млада, на около 25-28 г., страхотна фигура/ естествена/, много стилно облечена, парфюмирана..огледох я овсякъде, защото много се зарадвах,че все пак съм срещнала такава жена- маникюр,педикюр, прическа, класа, стил- абе всичко! евала на момичето, много ще се радвам,ако все повече и повече жени изглеждат така!

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Може би нещо не им е харесало в теб и затова да са си позволили да  те обсъждат, ама чак от завист newsm78
аз вчера в пикадили видях една жена, която толкова много ми хареса...от мнооого отдавна не бях срещала жена,която да ме впечатли- млада, на около 25-28 г., страхотна фигура/ естествена/, много стилно облечена, парфюмирана..огледох я овсякъде, защото много се зарадвах,че все пак съм срещнала такава жена- маникюр,педикюр, прическа, класа, стил- абе всичко! евала на момичето, много ще се радвам,ако все повече и повече жени изглеждат така!
монде, на мене тогава ми идва музата дори за комплимент-искрено възхищение! Hug остарявам зна4и! newsm78

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
злобни и тъпи жени - с лопата да ги ринеш. сигурна ли си наистина, че това е причината? аз пък предпочитам приятелките ми да са поддържани и готино облечени жени, а не мърли. с такива не ми е приятно и не общувам.
кво ти пука, като не те заговаряли?! изобщо не говоря с непознати майки по градинките. слагам си слушалките и си слушам музика. за пюрета и детска диария с домакини не ми се говори. Whistling

# 7
  • Мнения: 13 512
Може би нещо не им е харесало в теб и затова да са си позволили да  те обсъждат, ама чак от завист newsm78
аз вчера в пикадили видях една жена, която толкова много ми хареса...от мнооого отдавна не бях срещала жена,която да ме впечатли- млада, на около 25-28 г., страхотна фигура/ естествена/, много стилно облечена, парфюмирана..огледох я овсякъде, защото много се зарадвах,че все пак съм срещнала такава жена- маникюр,педикюр, прическа, класа, стил- абе всичко! евала на момичето, много ще се радвам,ако все повече и повече жени изглеждат така!
монде, на мене тогава ми идва музата дори за комплимент-искрено възхищение! Hug остарявам зна4и! newsm78
Знаеш ли колко много исках да и го кажа, но...не бях сигурна как ще го приеме..ама трябваше да и го кажа!Какво ме интересува как ще го приеме, не вярвам да се обиди Wink Беше ми за първи ппът и направо се захласнах...за следващия-ще имам опит

# 8
  • Мнения: 2 897
аз вчера в пикадили видях една жена, която толкова много ми хареса...от мнооого отдавна не бях срещала жена,която да ме впечатли- млада, на около 25-28 г., страхотна фигура/ естествена/, много стилно облечена, парфюмирана..огледох я овсякъде, защото много се зарадвах,че все пак съм срещнала такава жена- маникюр,педикюр, прическа, класа, стил- абе всичко! евала на момичето, много ще се радвам,ако все повече и повече жени изглеждат така!

И аз искрено се възхищава на такива жени и грам,ама грам злоба не мога да изцедя от себе си(все пак е и до характер и възпитание),за мен са естетическа наслада и стимул за собствения ми външен вид. Peace

Та да му се не види защо трябва да се чувствам тъпо като ме зяпат така?! И защо трябва да понасям злобата при положение, че дори не се познаваме с тези жени?!

Не се впечатлявам от такива неща Whistling

# 9
  • Мнения: 13 512
...толкова беше страхотна, че направо не и отиваше да пазарува и да бута количката...тя е направо на ръце да я носят- едно скъпо бижу беше!

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
да, аз също се стимулирам да изглеждам по-добре, като видя красива жена. а най-се замислям, като видя красива възрастна жена. веднага си пожелавам да бъда такава на 50.

# 11
  • Мнения: 17 402
 Човек като те чете, ще рече, че хората само теб зяпат, със злоба и завист при това. Супер е, че изглеждаш добре, но не всяка жена се възстановява толкова бързо след раждане, някои пък са с наднормено тегло заради здравословни проблеи и т.н, и т.н Peace

Ти нали не си го мислиш сериозно това, че майкит, излезли в парка с количките те гледат със завист и ненавист заради хубостта ти? Shocked

# 12
  • Мнения: 211
Според мен дори да има такива, които ти завижда голяма част от жените по-скоро те гледат и си казват " ех и аз трябва да почна упражнения" или нещо такова. Не мисля, че си обект на такава огромна завист, а поскоро на възхищение. Само между другото на мен ми е много по- притивно и неприятно, когато изляза някъде сама да ме зяпат похотливо мъже.
А има и още нешо може би трябва да си намериш среда от жени, които са като теб или, които те възприемат щом ти пука за тези неща. По-лесно е да не обръщаш внимание.

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ти как разбра ,че те коментират от завист и изобщо вниманието и разговорите им са насочени към твоята личност? LaughingЗащо си мислиш ,че всички хора трябва да те харесват,всеки си има индивидуален вкус-определено не ти липсва самочувствие да се самоопределяш,това не значи ,че ти като се харесваш -трябва всички да имат същото мнение относно външния ти вид. Joy Joy JoyВ парка който се разхождаш-едва ли си единствената красива и поддържана майка......... #Crazy

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 15:16 от k.a.l.i.

# 14
  • Мнения: 2 220
Аз вярвам, че ситуацията може да е била точно такава, защото съм била свидетел на подобни погледи и коментари.  Peace Истината е, че част от майките, които излизат по парковете, не могат да разберат друга майка, на същото място, но облечена добре и гримрана.  Rolling Eyes Не знам на какво се дължи...

Общи условия

Активация на акаунт