Интересен подарък за 7-ят рожден ден на дъщеря ми?

  • 6 925
  • 17
  •   1
Отговори
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
В петък /13.07./  дъщеричката  ми навършва 7 години и ми се ще да я зарадвам с интересен и оригинален подарък, но все още нямам никаква идея. Моля дайте предложения - какви подаръци получават вашите деца? 

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз търсех наскоро подарък и се чудех какво би било подходящо... Взех ръчен часовник Уинкс. Все още не съм го подарила, но предполагам, че ще се хареса. При нас вървят и всякакви джунджурии Уинкс - чанти, несесери, кутии и шишета за сандвичи, блузки  и т.н. "Голяма книга за Франклин" - също /все още костенурчето е любимо/. Набелязала съм си и две други книжки - едната е с готварски рецепти на героите от Мечо Пух, а другата с различни опити и експерименти. Наскоро на дъщеря ми й подариха и голям комплект с мъниста, повечето с латинските букви - доста се забавлява да си прави гердани и гривни. Ако нямате ролери или играта Туистър...

# 2
  • Мнения: 179
 newsm10 Браво, Лекси! Все добри предложения. И аз ще се възползвам от идеите ти.

# 3
  • Мнения: 4 053
ролери,
има и едни тайни дневници на Уинкс  Thinking

# 4
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Благодаря за идеите. Това с Уинкс върви и при нас. Дано намеря нещо с феичките, което все още нямаме .

# 5
  • Мнения: 1 230
Подарих дневник със заключване (има с катинарчета или код). Вече цяла година пише в него и си го пази...

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Бяла голяма  Simple Smile магнитна дъска за стената с цветни маркери за нея.

# 7
  • Мнения: 179
bendji2710 , къде мога да намеря такава?

# 8
  • София
  • Мнения: 4 866
Лекси, играта Туистър намира ли се на българския пазар?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Във всяка по- голяма книжарница. Струва около 12-14 лв., но си заслужава. Ние имаме такава от Коледа и е една от малкото играчки, които са все още интересни / и на двамата/. А в детската градина на коледното тържество видях, че доста деца получиха такива. Тя е по- скоро офис- помагало, отколкото детска играчка, но децата може и точно това да ги впечатлява. Дъщеря ми като се е случвало да идва с мен на работа веднага е забелязвала, че там имаме дъска като нейната.

# 10
  • Мнения: 2 700
играта Туистър намира ли се на българския пазар?

Да. Около НГ бях видяла в детския магазин в Скай сити за скромните около (май бяха даже над) 50 лв.

# 11
Много искам да си купя играта туистър ,но не можах да намеря по книжарниците.Някой може ли да ми каже дали се поръчва от някъде?

# 12
  • Мнения: 5 246
Във Варна я намерих само в един мазин и струваше 60 лв. Оригинален подарък за по големи дечица и за родителите им Wink

# 13
  • Мнения: 3 491
Фотокамера, някакъв простичък модел, ако я затрие някъде или нещо се случи, да не съжалявате. Колкото да й развие апетитът да щрака и запечатва любими моменти.
Бинокъл също, може би, истински.
7-годишните по мое наблюдение  вече заслужават "истински" неща, това е възраст-етап.

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 04:27 от блажка

# 14
  • София
  • Мнения: 659
Аз купих Туистър за около 15лв. от Марсел, но беше по Коледа. Незнам дали имат все още.

Общи условия

Активация на акаунт