колко деца искате да имате?

  • 4 094
  • 147
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
С мъжа ми имаме едно дете на 8 месеца и половина, но той иска след време още поне 2-аз не съм съгласна .Как е положението при вас?

# 1
  • Мнения: 5 577
Честно да ти кажа, искам 2, макар, че винаги съм защитавала тезата, че едно е достатъчно.  Crazy

И аз незнам, както дойде.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Искам 3. Сега имам едно, а като гледам скоро няма да успеем за второ, та в тоя ред на мисли май третото ще си остане само мечта Tired

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
искам 5 но и до 3 да стигнем ще съм много доволен....

# 4
  • Мнения: 185
Исках едно,но имам две LaughingДа са ми живи и здрави!!!

# 5
  • Мнения: 368
Искам две, но може и с едно да си остана - времето ще покаже

# 6
  • Мнения: 3 478
Напоследък искам 3. Мъжо не е съгласен обаче, трябва уговорки да има. Времето ще покаже, ако ни е писано да имаме 3.

# 7
  • Мнения: 2 336
Искам 3, ама едва ли ще стане. Поне двечки да успеем да си ги изгледаме живи, здрави и щастливи.

# 8
  • Мнения: 6 991
3, но засега нямам нито едно Laughing Може да си промена реението след първото Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 537
За сега имам едно,но искам още едно по натам.Да сме живи и здрави само Grinning

# 10
  • Мнения: 2 220
Искам да имаме 3 деца, но мисля, че няма да се случи...

# 11
  • Мнения: 3 929
Винаги съм мечтала да имам две деца - момче и момиче, както сме аз и брат ми. Но никога не съм предполагала, че действителността ще е такава, че да искам само едно. Имаме си момченце и, честно казано, не мисля за друго дете. Нямаме собствен апартамент, живеем при родителите на мъжа ми, а детето расти и трябва да има отделна стая. Само това е причина да не искам друго дете. Да не говорим за всичко останало, което не можем да им осигурим.

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
исках деца, после 3 и не знам дотук съм! приклю4ила ли съм само някой горе знае!и е верно, 4е все по-трудно се отглеждат по отношение финанси!

# 13
  • София
  • Мнения: 12 550
Искам едно и си го имам вече!

# 14
  • Мнения: 73
Ами мен като ме питат колко деца имаш...казвам 4.Ние с жена ми от първите си бракове имаме общо 3 и сега си имаме едно ...стават ЧЕТИРИИИИИИИИИ!Голям купон е ,когато всички сме заедно Joyсмях,игри,закачки ииииии сълзи разбира се,но те са от първите любовни разочарования на по-големите кака и батко. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт