Въпрос към мамите, които ползват стерилизатор за микровълнова на Чико

  • 6 412
  • 23
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Здравейте!
Купих стерилизатор за микровълнова на Чико, но ми прави впечатление, че капакът не се затваря плътно за разлика от този на Авент например. При вас така ли е?
Мисля си да го върна в тридневния срок.

# 1
  • Мнения: 5 265
И моят не се затваря плътно. Няма проблем  Peace.

# 2
  • Мнения: 3 457
И моят не се затваря плътно. Няма проблем  Peace.
моят малко трябжа да го наместя Peaceиначе съм много доволна Peace

# 3
  • Мнения: 4 428
Ако не е наместен добре, не се затваря. Също, ако шишетата са малко по-широки /тези на Авент примерно/, се затваря малко по-трудно. Но така или иначе това няма особено значение  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Дори не съм обърнала внимание дали е плътно затворен капакът. Може би защото не съм имала база за сравнение. Досега си работи нормално, не съм имала проблеми.

# 5
  • Мнения: 1 013
Мисля, че няма проблем, и на моя капака леко хлопа, но идеята не е шишетата да се задушат, а да се изварят мисля.
 !!!Рядко срещана красавица е Ени!!!
Господ да я пази!

# 6
В стерилизатора на  Chicco,побират ли се шишетата на Авент и д-р Браун,а също така и помпата на Авент?

# 7
  • Мнения: 741
В стерилизатора на  Chicco,побират ли се шишетата на Авент и д-р Браун,а също така и помпата на Авент?

Шишетата се побират,за помпата незнам

# 8
  • София
  • Мнения: 1 424
В стерилизатора на  Chicco,побират ли се шишетата на Авент и д-р Браун,а също така и помпата на Авент?

побира се. и има място за още шишета Peace

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ако не е наместен добре, не се затваря. Също, ако шишетата са малко по-широки /тези на Авент примерно/, се затваря малко по-трудно. Но така или иначе това няма особено значение  Peace

 Peace

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 745
Така трябва да е !Аз се връщах след това да питам в магазина да проверя дали моя не е повреден нещо  Laughing,но ми обясниха,че има луфтове нарочно!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Благодаря на всички за отговорите. ще си го ползвам, не ми се дават 60 лв за авентския - все пак си е една пластмасова кутия. Аз не съм го пробвала с шишета и проблемът не е, че шишетата са по-големи. Мислех си заради авентския, който имах преди, че капакът трябва да прилепва плътно.

# 12
И аз ви благодаря за отговорите Heart Eyes,остава сега да видя дали ще се побере в моята микровълнова,авентския не ми се побира,а прочетох че този на Чико бил по- малък,не съм го виждала на живо. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 128
В стерилизатора на  Chicco,побират ли се шишетата на Авент и д-р Браун,а също така и помпата на Авент?

Да побират се и при по старателна подредба може да ги побереш заедно. Не знам за вас но микровълновата ни взе да ръждясва от парата на стерилизатора. Нали не се затваря плътно и може би трябва след всяко стерилизиране да се забърсва влагата от печката.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 563
На Чико е много по-малък от този на Авент. За това с парата не бях се замисляла.

Общи условия

Активация на акаунт