На пицария с дете

  • 623
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Здравейте! Искам да ви попитам ходили ли сте някъде на пицария или някакво ресторантче с децата ви, в което да има пързалки, люлки абе забавление за хлапетата, но да е отдалечено от улици, защото дъщеря ми все натам се цели newsm78. Ако знаете някакво подходящо място и кухнята да е добра и обстановката уютна споделете, че вече където и да отидем улицата е много близо и аз почти не сядам и влизам в ролята на "кралю порталю" Mr. Green Благодрая ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 344
Нещо не видях откъде си, но отговарям за София.
На прима виста се сещам за две такива заведения - Сръбската скара на бул. "Братя Бъкстон" (близо до Околовръстното) и "Феите" на ул. "Сребърна". Много хубави завдедения, с чудна кухня и обслужване, а иначе имат и пързалки и катерушки. Имат ограда и вход към двора, така че няма начин да ти се изплъзне детенцето (е, ако е много изобретателно...  Laughing ) . Лошото само е, че и двете не са безкрайно евтини.
В "Люлин" има едно много симпатично заведение, "БЪфало", до Кооп. пазар. Имат стандартните неща + мексиканска кухня, доста е добро, пък и евтино. И до него има катерушки, бънджи за деца, доста още забавления. Масите на открито са зад заведението, сравнително встрани от улицата, но няма ограда, така че сигурно може да хукне детето нанякъде.
Това се сещам засега. Ако ми хрумне още нещо, ще пиша. Весело изкарване!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами, ако беше казала за кой град се отнася питането ти, май щеше да е по лесно с отговорите  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 423
Ами, ако беше казала за кой град се отнася питането ти, май щеше да е по лесно с отговорите  Mr. Green
Е много съм застреляна, още спя май Banghead От София сме!!! bowuu

# 4
ние ходим в ресторант "Виктория" точно до зала Универсиада. Има люлка, пързалка, пясъчник и една кака, с кято децата могат да оцветяват фигурки. А най-важното е, че има и деца, с които да си играят. Заведението е на бул. Шипченски проход (минават много коли), но е заградено с ограда.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 243
"Ветрило" - май е в кв. Красно село или Бели брези.Страхотна кухня и е нама излаз на улица.Намира се на между блоковото пространство и има детска градинка с люлки,пързалки и т.н. Peace

Общи условия

Активация на акаунт