Бебешки колички - къде във Варна?

  • 2 994
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 746
Здравейте момичета от Варна, вчера се разходихме с мъжа ми до Колхозния пазар и решихме да разгледаме магазините за бебешки неща в блока на ул.Бенковска.Ококорих се  Shocked, когато продавачката в единия магазин любезно ми отговори,че количка Graco струва 770 лева!!!!Знаете ли магазини, където количките са до 200 лева?
Ще ни трябва и столче за кола за бебето, знаете ли къде ги има на сносни цени?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817


Столче за кола, видях долу до ЖП гарата, има 1 склад за детски играчки, там цената му беше около 70 лв. За детски колички не мога да кажа, тъй като и аз се разходих 1 ден да видя информативно цени, но из центъра не видях подобен магазин и не знам къде има такива.

# 2
  • Мнения: 985
Има в образцов дом на 2рия етаж,ние от там си купихме нашата.И още едно магазинче,което е добре заредено на ул.Ген.Колев 68 м-н Бебчо. PeaceОт втория магазин си бях харесала 2 колички.Едната струваше 156лв.,а другата 209лв.

# 3
  • Мнения: 285
Ами на първо четене се сещам за магазин "Щтъркел" и "Бебчо", "Хиполенд"както и на втория етаж на Образцов дом - това са магазините с по-голям избор на модели и цени разбира се. За справка, моята количка е MAG England - струва 215 лв. но не съм особено доволна от нея честно казано...има си предимствата, но и недостатъците, така че си прецени добре какво купуваш, защото сега разбирам колко е важна количката и че трябва да е много удобна както за бебо, така и за майката.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 942
М-н "Биберон", на втория етаж, намира се уличката с/у Черно море. Моята е Дисни Хаук, купихме я за 210лв. миналата година. М-н Арлекин с/у Експресбанк на Тракия.

# 5
  • Мнения: 2 039
Във всеки бебешки магазин продават колички до 200лв.,дори тях винаги ги има в наличност,за разлика от марковите  ! Както и да е,майчетата са ти посочили магазините-Бебчо,Биберон,Хиполенд,Слънчо  Peace Успех в избора   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 616
Моето лично мнение е да видиш какво има в оказиона на "Ангел Кънчев" 13 или тук в продавалника, можеш да си вземеш страхотна маркова количка за без пари, в много добро състояние, почти като нови са повечето, чак ме е яд, че аз не разгледах какво продават там първо, ми се набутахме да купуваме нова количка, на по-кофти качество, естествено заради финансовата страна.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 912
Гледам мамите са изброили магазините, така че аз ще се включа само със съвет много да внимавате с избора, вчера - 10-то излизане с нашата количка и тя се счупи  Close не сме я взели за без пари да кажеш - струва 260 лв и сега в пон ще я занесем до магазина, т.к. е в гаранция и направо не ми се мисли колко ще ни бавят като съм чувала други мами да се оплакват, а ние ще трябва да си стоим вързани в къщи в това чудесно за разходки време  Cry Взехме я от магазина на образцов дом, където даже и касов бон не ни дадоха, но предполагам това няма да е проблем, по-скоро надявам се.
Късмет с избора!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 222
Преди по-малко от седмица купихме за 226лв. Mag England с летен и зимен кош от Штъркел. Не мога да кажа нищо за качеството, защото не сме я изпробвали, но е много лека и лесно подвижна. Дано да излезе добра. Иначе има много голям избор на колички в магазина на втория етаж на Образцов дом. Там има и кошници/седалки за кола и то доста по-разнообразен асортимент от другите магазини, в които влизах. Преди около месец купихме такава кошница за подарък - струваше 70лв. Разбира се видяхме и такива за по 250лв., но не смятам че си струва.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 208
А според мен избора на количката зависи от много неща - аз бих и скала да си я ползвам и живот и здраве за второ бебче и затова смятам че е по-добре по-сносни марки да се вземат на някаква компромисна цена. Защото от познати чувам че такива евтинки не винаги изкарват и едно бебе.
От друга страна - тъй като вече може да пътуваме в чужбина - мисля че е и кошчетата трябва да са съобразени - аз като съм гледалла казват че еди си кое си кошче отговаря на еди си какви си европейски стандарти за пътуване в Европа.

Има много неща  които трябва да се преценят

# 10
  • Мнения: 40
Момичета, благодаря ви и аз за инфото  Hug. На мен още ми е рано за количката и другите неща, но честно казано 700 - 800 лв. не ми се дават. И аз бях почнала да се чудя къде да гледам, в Хиполенд нищо не ми хареса от количките, но ще видя в другите магазини, които сте посочили.
Може ли да препоръчате марка или модел, който сте ползвали и сте доволни  Thinking

# 11
  • Мнения: 76
М-н "Биберон", на втория етаж, намира се уличката с/у Черно море. Моята е Дисни Хаук, купихме я за 210лв. миналата година. М-н Арлекин с/у Експресбанк на Тракия.
Да, наистина това са два доста добре заредени( откъм колички) магазини  Peace

Моята е кенгуру" Симона" е модела-- струва 150лв някаде.Преди си мислех, че това е най- добрата за цената си количка, даже питах разни майчета, докато бях бременна-всички ми казваха, че са много доволни. Naughty Да, ама или аз съм карък или нещо са ме излъгали: като я купихме и тръгнах първия ден на разходка, се оказа, че количката ЯКО тегли на дясно----направо без ръце останах  ooooh! наложи се да се стегне от едната страна на гумите Cry Close
затова много добре гледайте какво купувате, защото сега ако я занеса моята количка на поправка, най- вероятно ще ми я бавят доста, а и се съмнявам, че ще я оправят... Tired

# 12
  • Мнения: 8 769
Може ли да препоръчате марка или модел, който сте ползвали и сте доволни  Thinking
По-евтините марки мисля са на Чиполино. Има ги в повечето магазини.
Моят съвет е да пробваш повече колички и да решиш коя е най-подходяща за теб.
Аз купих по каталог и не направих най-добрият избор. Wink

# 13
  • Мнения: 225
 В Хиполенд има промоция на Чиполино Пуки + столче за кола -кошница за новородено 290 лева. Поне на брошурата която е валидна до 19.07. така пише. Аз лично живот и здраве може би такава ще купя , но ще изчакам бебето да се роди и тогава. Количката била 10,50 кг.

Общи условия

Активация на акаунт