Слънчеви очила на Chicco

  • 1 653
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 356
Вземали ли сте от тези очила?Гледам ги например тези
http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=28&products_id=3309
но общо взето нищо не пише имат ли или не UV флтри
А някакви други детски очила на разумна цена?

# 1
  • Мнения: 3 457
имат ,имат Peace

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 549
Магазинче на Патриаха, близо до паметника, посока Витошка, дясно

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
И на Чико и на Полароид имат UV защита и плаките са поляризирани. Полароид идват малко по-скъпи - средно с около 3-5 лв., зависи от модела. Но май при тях избора е по-голям, а има и модели с огъващи се рамки. Ние си купихме преди 3 седмици от магазинчето на Патриарха.

# 6
  • Мнения: 4 428
Чико имат защита. И техните рамки се огъват. Маги само на фльонга не ги е вързала още  Laughing Естествено на очите седят първите 2мин  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 891
Естествено на очите седят първите 2мин  Mr. Green

При това наопаки  Mr. Green

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 14:20 от jj okocha

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397

 Да и аз съм за  Polaroid  в ХИТ-а в Люлин ги има мисля, че бяха към 35 кинта миналото лято от там взехме  Peace чикото нещо му нямам вяра

# 9
  • Мнения: 10 982
По-добре Polaroid. Доколкото си спомням, Ray Ban също имаха детски модел.

# 10
  • Мнения: 1 111
 Аз досега не съм срещнала дете, което да си носи слънчевите очила продължително, вкл.и моите-за 1 мин. и това е, после са на земята.Тъй че общо взето смисъл не виждам от тях.Дано поне твоето дете да е по-благоразположено към носенето на сл. очила. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз досега не съм срещнала дете, което да си носи слънчевите очила продължително, вкл.и моите-за 1 мин. и това е, после са на земята.Тъй че общо взето смисъл не виждам от тях.Дано поне твоето дете да е по-благоразположено към носенето на сл. очила. Laughing

Значи не си срещала моя  Mr. Green навън не ги сваля и за секунда несъжалявам, че дадохме 40 кинта за Polaroid .

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Има някакъв детски модел в mothercare,но незнам какви защитиима.Бяха 12лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 743
Май ще купя на малкия точно очила на Чико  Hug

# 14
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми е с такива,за 25лв,но случайно ги хванах намалени (от 75 или 79,не помня вече).

Общи условия

Активация на акаунт