Най-голямата беля,която направихте като дете-разкажете

  • 1 715
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
 WinkСпомняте ли си каква беше най-голямата беля,която направихте като дете?Ще ви разкажа за моята:Бях на около 6г.когато посред зима напълних на дядо ми гумените бутуши с вода,ате бяха на вън пред вратата.Сещате ли се какво се случи? newsm34Бутушките бяха замръзнали,а аз такъв пердах отнесох newsm45

# 1
Спомянм си защото много пердах отнесох счупих една порцеланова ваза и паренцата от  не распръснах по леглото на сестра ми и тя се наряза цялта.

# 2
  • Мнения: 6 417
Бутнах баба ми в кладенеца. Бях на 6 г.  smile3506

# 3
  • Мнения: 77
Бутнах баба ми в кладенеца. Бях на 6 г.  smile3506
Сериозно ли Shocked

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
По думите на майка ми са много Mr. Green

Намазала съм с черна вакса новите германски покривки и прясно боядисаните стени.
След повторното боядисване на стените грейнали големииииииии слънца с флумастер.

Като малко по-голяма на село се метнах пред идващия рейс, за да си взема топката. Баба ми щеше да получи удар. Естествено изядох голям бой Laughing

# 5
  • Мнения: 13 512
Лелееееее,ако започна да разказвам, с дни трябва да пиша!Само пакости съм правила като малка!
-С един приятел натрошихме фаровете и стоповете на около 100на коли- линейки, камиони,джипове, леки коли, пикапи... /идеята беше моя/, за да си правим съкровища от цветните стъкла, които да заравяме в земята. Била съм на около 5 години
- На 7-8 г. накъсах листата на един фикус/ всичките до едно- през средата,по дължина/. Фикусът го остави една приятелка на майка ми, да се грижи за него,докато е в Германия, Аз пък си казах: откъде налкъде ще се грижим за нейния фикус? и...го накъсах...а беше огромно дърво!
- като по-голяма раздавах дрехите и обувките на майка ми/само от чужбина пазаруваше тя/ -на приятелките ми, защото те нямаше откъде да имат такива неща...че един път си беше видяла едно сако върху майката на приятелката ми...жензта съдийка,облечена със сакото на майка ми..
Божееее, ако дъщеря ми ми го беше направила подобно нещоооо #Cussing out
и още много и много ..

# 6
  • Мнения: 6 417
А не, майтап! Сериозно ами.  smile3506

# 7
  • Мнения: 9 902
- като по-голяма раздавах дрехите и обувките на майка ми/само от чужбина пазаруваше тя/ -на приятелките ми, защото те нямаше откъде да имат такива неща...че един път си беше видяла едно сако върху майката на приятелката ми...жензта съдийка,облечена със сакото на майка ми..
Божееее, ако дъщеря ми ми го беше направила подобно нещоооо #Cussing out
и още много и много ..


добре де, тази съдийка не е ли питала дъщеря си откъде това сако, чуждо сако, как така просто обличаш някакво сако?

Шушон, и какво стана с баба ти?

# 8
  • Мнения: 1 312
Бутнах баба ми в кладенеца. Бях на 6 г.  smile3506

Оффф,хич не е смешно Embarassed,ама ще се на...м от хилоч Joy

# 9
  • Мнения: 13 512
- като по-голяма раздавах дрехите и обувките на майка ми/само от чужбина пазаруваше тя/ -на приятелките ми, защото те нямаше откъде да имат такива неща...че един път си беше видяла едно сако върху майката на приятелката ми...жензта съдийка,облечена със сакото на майка ми..
Божееее, ако дъщеря ми ми го беше направила подобно нещоооо #Cussing out
и още много и много ..


добре де, тази съдийка не е ли питала дъщеря си откъде това сако, чуждо сако, как така просто обличаш някакво сако?

Шушон, и какво стана с баба ти?
и майка ми това я поптала, а тя и отговорила:Ами дъщеря ми ми го даде... а ние бяхме в 7ми или 8ми клас Joy Joy

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Много често правех наводнения, подстригах на майка ми палтото от сребърна лисица за да не му е топло лятото. Това се сещам сега

# 11
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз пък обичах да се правя на учителка ,и за черна дъска използвах секцията в хола ,да не ви казвам каква стана от тебеширите Mr. Green

# 12
  • Мнения: 9 902
на първо четене се сещам, че загубих 5 лв - не е много, но аз се притесних ужасно, и понеже нашите ги нямаше, легнах и се завих презглава с едно одеяло да се скрия, уж че ме няма. И съм заспала. И понеже бях дребна и слаботелесна, като се върнали, почнали да ме търсят, обаче на леглото виждат само хвърлено одеяло. Звънели къде ли не, побъркали се, накрая явно аз съм се размърдала и хоп- под одеялото имало детенце.
Не го включвам в белите, но като бях на 5 години, ме оставяха сама вкъщи с книжки и курабийки, нямаше кой да ме гледа. Беше ми терсене сама и си пусках радиото, обаче то на батерии. За половин ден батериите заминаваха, от големите, плоските никополските.
веднъж ме заварили да бъркам в контакта с кука за плетене, оттогава ми е страст плетенето  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 25 571
Не си спомням.  newsm78
Лошото е, че и майка ми не си спомня!
Е, по-късно си наваксах.

# 14
  • Мнения: 1 187
Не помня на колко год.съм била,може би 5-6..На приятелката ми и трябваха яйца и ми звъни долу пред входа,аз от 8-мия етаж се провиквам "Сигурна ли си,че ще ги хванеш?"Тя "сигурна съм" Crazy Пуснах и две яйца а съседката ме видяла и естествено веднага казала на майка ми.. а после ядох най-сигурния бой на света,след което ме изпратиха с метла и парцал да почистя.

Със сигурност има и други истории,но от харда ми това искочи първо..

Общи условия

Активация на акаунт