Ако имахте шанса

  • 1 392
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Ако можехте да преживеете някой ден от живота си още веднъж ,кой щеше да е ?
И защо -да преживеете някой хубав момент отново или да коригирате нещо ?
Този въпрос ме гложди мен в момента Simple Smile и голямо чудене се чудя като се начудя и аз ще пиша Simple Smile

Вие сте Simple Smile  bouquet

# 1
  • Мнения: 190
Аз си избирам и двете, защото не мога да реша. Би било невероятно и изживяно с още по-голяма сила нещо красиво, неповторимо, а би било още по-добре да можеш да коригираме поведението си в някоя нежелана, отрицателна за нас ситуация.   И така, и аз като тем не мога да реша - положителната или отрицателната.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
1-вата ни среща с мъжа ми.  Беше много еротично  Blush
Искам да го изживея отново този момент  без абсолютно, ама абсолютно никакви корекции

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ако изживея наново някой ден и коригирам нещо в него, ще трябва да изживея и всички дни след него отново, защото ще са различни след корекцията и в крайна сметка не е ясно какво ще бъде настоящето - може би много по-различно.
Не знам в кой ден бих се върнала...

# 4
  • Мнения: 1 334
Да, има такъв ден който бих искала да повторя. Май не е само 1 ден, сега като си помисля.

Надявам се някога да ми случи отново. Ако може по-скоро да е.

# 5
  • Мнения: 136
..Ако имах шанса да преживея още веднъж това би бил:

Денят в който разбрах,че очаквам дете.

Влюбвания,  далечни и отдавна забравени

без никакви корекции

Хубав въпрос!

# 6
  • Мнения: 1 488
Ако можех, бих преживяла не един, ами всички дни в които съм направила големи грешки, за да ги поправя...
Но времето назад не се връща... така че ще се опитам поне в бъдеще да не ги правя.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 153
И двете ,но добре че има повече хубави неща Party

# 8
  • Мнения: 216
Не мисля 4е бих искала да изжижея пак нещо, поради това 4е е неповторимо е толко ценно, по-скоро да го видя отстрани като 4е ли присъствам там като на кино или по подобен на4ин- просто да наблюдавам- не бих променила нищо, дори да можех.

# 9
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Има някои неща, които вече не усещам и изживявам 'като едно време'. Може би към тях бих се върнала, или по-скоро към начина, по който съм ги преживявала - с трепет, страст, невинно, като за пръв път. Корекции не искам да правя, иначе няма да съм това, което съм.

# 10
  • Мнения: 5 478
Няой беше казал "Всяко нещо, което се повтаря губи своя чар..."

Не искам нищо да преживявам отново. ако съм грешила, то е било за да се поуча от грешките си. Tired
Ако съм била щастлива, то е било, за да си изживея пълноценно мига на щастие...  Party

# 11
  • Мнения: 1 312
Няой беше казал "Всяко нещо, което се повтаря губи своя чар..."

Не искам нищо да преживявам отново. ако съм грешила, то е било за да се поуча от грешките си. Tired
Ако съм била щастлива, то е било, за да си изживея пълноценно мига на щастие...  Party


 Peace

Както и:
"Не се връщай на място,което те е омагьосало!"
Магиятя се губи.
Първото впечатление е винаги най-силно и най-трайно!

И въпреки всичко ми се иска да изживея отново всичките си влюбвания,всички първи срещи,онова неповторимо пърхане в корема,подкосяването на краката,очакването,тръпката от неизвестното...
Но няма да е същото.Ако вече съм минала по пътя и знам продължението...

# 12
  • Мнения: 619
Малко са грешките и лошите моменти, които искам да коригирам, защото.. те ме градят като човек,показват ми кои неща са ценни и важни.
Само едно искам да променя и то е от 01.01.2007г. първият път когато изпитах наистина омраза към любимото си
и оттам нататък нещата се промениха дотолкова ,че се превърнах в раздразнително дребнаво същество,което само го наранява и обижда Sad

# 13
  • Мнения: 2 617
Според мен, точно фактът, че не можем отново да преживеем някои неща, им придава чара, който преживяват и тяхната неповторимост.

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Бих изживяла раждането на дъщеря си наново Grinning Беше много емоционално, вълнуващо и хубаво преживяване за мен!

Общи условия

Активация на акаунт