www.shoes-bg.com

  • 2 291
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 917
В четвъртък поръчах обувки от сайта им. Те трябваше да са подарък от майка ми за именният ми ден на 07.07.2007 . В петък имах пропуснато повикване - звъннах и беше момиче от магазина което ме пита за поръчката. Обясних и и я попитах кога ще бъдат доставени обувките. Каза ми експресна доставка в събота или стандартна в понеделник. Казах и че са за подарък и ми трябват за събота и че няма проблем да платя за експресна доставка. В събота цял ден до 17.00 чаках в нас за доставката, защото трябваше да ги дам на майка ми  Confused По-късно майка ми почти насила ме изкара, тъй като трябваше да ходим на вилата за именния ден  Confused Днес пак никой не е идвал  Confused В събота съм звъняла поне 30 пъти на всичките им телефони, писах им в скайп и айсикю но без отговор. Прегледах им сайта отново  'Поръчките, които са направени до 17.00 часа, на другият ден се доставят от куриер на Спиди, като най често те пристигат между 12.00 и 17.00 часа.' . Shocked Някой поръчвал ли е от там и случвало ли им се е нещо подобно  Rolling Eyes Утре ще излизам с майка си и се чудя дали да търсим обувки  Confused

# 1
  • Мнения: 5 313
от този сайт не съм поръ4вала.Спиди трябваше да ми докарат поръ4ка оТ СТАР НЕЙЛС,но дойдоха с два дни закъснение.та може вината да е в кориерската фирма.поне при мен беше така.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 535
От  www.shoes-bg.com са много коректни, бъди сигурна. По скоро проблема е в Спиди които много пъти са ме разочаровали и са ми носили с голямо закъснение пратките. Да не говорим пък за случаи на уж загубена пратка  #2gunfire

# 3
  • Мнения: 63
Здравей,
Поръчвах от тях миналата седмица. Когато направих поръчката след 17 часа ги доставят на следващия работен ден. Нямах никакъв проблем с тях, бяха много коректни и тъй като ги бях помолила да измерят на едни обувки стелката за да сме сигурни в номера, дори ми се обадиха след няколко дни да попитат дали са ми станали и дали съм доволна от тях. Аз говорих с мацката на ето това icq 5066741 беше много мила. Не се притеснявай, обувките ще дойдат.  Peace Peace

# 4
  • Мнения: 917
Обади ми се момиче сутринта. В петък цял ден Спиди не са работили или поне телефоните им не са работили затова са пуснали обувките в събота. Бях се ядосала и дори мислех да не ги взема #Cussing out но може да не е тяхна вината Rolling Eyes Както и да е днес пристигнаха. Peace

# 5
  • Мнения: 2 631
ПОне след целия този зор доволна ли си от самите обувки и размера?  Laughing

# 6
  • Мнения: 917
О да  Party даже мисля пак същия модел в златисто да си поръчам  Embarassed май ще ми е 11 чифт за лятото а сме още юли месец Thinking Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 144
Мами някоя от вас поръчвала ли е този модел обувки или подобен на него http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/102031.html ? Дали ще бъде удобно за носене  Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 781
О да  Party даже мисля пак същия модел в златисто да си поръчам  Embarassed май ще ми е 11 чифт за лятото а сме още юли месец Thinking Rolling Eyes

Дай снимка де!  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 616
аз и мъжът ми също сме поръчвали от този магазин и доставките си дойдоха точно както се бяхме уговорили. Понеже се притеснявах за номера, след получаване на пратката момиче от магазина ми звънна да пита дали всичко е наред. Много са коректни и пак бих пазарувала от тях!

# 10
  • Мнения: 3 216
А могат ли да се врьщат или заменят?

# 11
  • Мнения: 144
Обувките ми дойдоха! Много съм щастлива прилягат ми чудесно на крака точни са ми като размер и са страшно удобни. Никакви проблеми нямах с доставката дойдоха дори по бързо от очакваното време! Момичето от сайта с което говорих беше много учтиво и определено ще съм им клиент за в бъдеще!

# 12
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз съм поръчвала от този сайт и нито ми се обадиха, нито получих поръчката.
Опитах да се свържа с тях по телефон, скайп и ICQ, но неуспешно.

# 13
  • Мнения: 809
Поръчвала съм от сайта - бяха коректни и стоката им е качествена. Peace

# 14
  • Мнения: 8 917
Бях поръчала пради време - резултат никакъв. Писах им мейли - пак нищо. Накрая след около месец ми се обажда мъж, за да ми се извини, че незнайно как мейлите ми били разпознавани от сървъра им като спам и едва сега видяли. Можела съм вече да поръчвам ако желая -"не, не желая вече" му отговорих и му пожелах лек ден.

Общи условия

Активация на акаунт