Голяма тема за "мъничката" Мечта

  • 2 518
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 902
Дори не знам, откъде да започна...
Началото на борбата за тази Мечта е някъде преди повече от 3 години.
Беше все още копнеж, естествен като въздуха и водата. Скоро след това се превърна в мечта. И после... месеци, месеци, месеци... Потъваш, изплуваш, потъваш, изплуваш. Винаги с много любов.
Преди година и половина в живота ни се появи един Човек – д-р Георги Стаменов. От него получихме най-силния шамар (диагноза: „За ИКСИ”), а по-късно и най-безценния подарък.
Неуспехите – 3 трансфера (2 стимулирани ИКСИ-та и 1 замразен трансфер). Много сълзи и болка. И много надежда и непримиримост на приливи и отливи.
Ако не беше викът на сърцето, още щях да съм някъде по Пътя.
Четвърти опит, среща с едно момиче, което ми каза, че носи късмет (да днаеш, Iff, как не ти вярвах). Познатите положителни емоции по време на стимулация, „прекрасни” ембриони, трансфер на 5 на 2-ри ден, акупунктура, чакане...

На 12-ти ден направих кръвен тест – 34...
За пръв път в живота.
Толкова много страх се събра в тези цифри.
На 14-ти ден – 147.4, глътка въздух...
На 23-ти ден – видяхме нашата Мечта на екрана, само няколко милиметра Щастие. И още повече страх. Ще се задържи ли? Ще чуем ли пулс? Ще се докоснем ли до Мечтата или отново ще плачем?
Вчера (8 юли) видях за пръв път нашата Мечта. Тя тупти. А е само 15,3 мм.
Велико е!!!

Всеки ден благодаря от сърце
На съпруга си, който нито за миг не се отказа от борбата, не спря да ме прегръща и обича, не се примири.
На д-р Стаменов – без него и екипът му това нямаше да се случи. Той стана част от нашето семейство.
На доц. Конова – дълбок поклон пред тази жена.
На Мели – за готовността и търпението, с които отговаряше на понякога безумните ми въпроси.
На д-р Ликсов.
На екипът на анестезиолозите на клиника „Малинов”.
На момичетата от БГ-мама, които ми откриха пътя към „Зачатие”. Дължа ви тази тема.
На „Зачатие” – моят пристан и спасение, приятелското рамо, което ме крепеше в най-черните моменти.
На Киара, която вярваше вместо мен.
На Мишанта, която ми подаде ръка да се изправя.
ОБИЧАМ ВИ!

Знам, че това е само началото! Първата спечелена битка.

Ще вложа всичките си сили да помогна на момичетата, които все още чакат своя ден. Ще вярвам вместо тях. Знам, че вярат на другите в нашия успех, прави чудеса.

Ако тази история върне изгубената надежда на поне едно момиче, аз ще бъда щастлива.
Слънчев и усмихнат ден: Мира

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Честито и тук, мила! Леки и безпроблемни месеци до края! Hug

# 2
  • Мнения: 553
Честито и тук Мира  Grinning Grinning Grinning   bouquet  Лек и безоблачен  път до гушкането на мечтата мила  Hug
Наистина ти си поредната, която успява да върне надеждата на много от нас  Hug

# 3
  • Мнения: 1 029
Честито и тук, Мире!Писах първо в Зачатие.
Успех докрая и да знаеш, че всички ни зарадва много!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 950
Честито скъпа Мира Hug  bouquet
Очаквах с непърпение тази тема, вчера съм мислила и съм се молила за теб да чуете така чаканото туптене Hug
Пожелавам ти страхотни месеци до финала на дългоочаквана среща с твоята Мечта Hug Praynig

# 5
  • Мнения: 471
На едим дъх прочетох това, което си написала White и още треперя - от радост, от благодарност, че се сбъдна мечтата ти.  Hug Лека бременност!  bouquet

# 6
  • Мнения: 370
Лайт Честито!Макар и почти никога да не пиша тук,аз знам за теб и сега се радвам заедно с теб.Докато четях написаното от теб сълзите сами напираха!Желая ви от все сърце едни незабравими мигове,лека бременност и най красивият финал- вашето бебче!Бъди заредена само с положителни емоции!

# 7
  • Мнения: 4 324
Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ето това се казва новина за понеделник Simple Smile

Още веднъж ЧЕСТИТОООООООООО Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И пак пожелавам мног много лека бременност и здраво и сладко бебенце Simple Smile

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито и от мен,миличка.Пожелавам ти най-леката бременност и най-хубавото бебче!!!

# 9
  • Мнения: 902
Вашите пожелания ми дават сили да се радвам. Поне за миг отпускат свитото ми сърце.
Знам, че всяка то вас ще има своята темичка. Моля се това да стане по-скоро.

# 10
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Миличка, сърцето ми спря от вълнение.
Поздравявам те за постигнатия резултат. Искрено ти желая всичко от тук нататък да протече безпроблемно, красиво и усмихнато. Бебчето, което гушнеш след няколко месеца вече да го наричаш "моя голяма сбъдната мечта".  Hug

# 11
честито и безпроблемнна бременост. радост и щастие ви пожелавам. Hug  bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Много обичам да рева на такива теми  newsm44

Честито, пожелавам ти Мечтата ти след няколко месеца да се превърне в най-сладкото бузанче на света  smile3504

Тогава ще я прекръстиш на Моя Подарък - и този Подарък ще осмисли всичко трудности, през които си минала. И не само ще ги осмисли, ще видиш как изведнъж ще останат зад гърба ти и дори няма да се сещаш за болката и сълзите!


Вашите пожелания ми дават сили да се радвам. Поне за миг отпускат свитото ми сърце.
Сега си отпусни сърцето и се наслаждавай на чувството, че не си сама Simple Smile Трудно е, но оттук нататък можеш да помагаш на мъничето само със спокойствие!

# 13
  • Мнения: 1 441
White, честито!
Силен човек си ти, Бог те е тествал почти до краен предел. Добре поне, че е решил да не те мъчи повече и не е забравил наградата за страданията!
Лека и безоблачна бременност и сладък малък смисъл на живота след това!
 smile3525

# 14
  • Мнения: 902
Благодаря ви от цялото си сърце!
Всяка ваша дума ми дава по миг радост!
Всичко на този свят се връща. Да ви се връщат тъпкано пожеланията.

Общи условия

Активация на акаунт