А прическите на принцовете?

  • 2 559
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Гледам обсъждат се само прическите на малките принцеси.  А принцовете къде са? Където и да са го завели моя(щото аз не го водя) все го остригват като рапон. А и въобще всички малки българчета ги стрижат по този начин. Никоя фризьорка не я е еня, че и момчетата трябва да изглеждат добре. Дайте някакви линкове за момчешки подстрижки ако знаете.

# 1
  • Мнения: 453
Не ми хареса как го офъка фризьорката и аз сама го постригах  bowuu
Аз съм доволна Wink

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Аз Крисо го оставям с по-дълга коса. Има тънък косъм, светла коса, кръгла глава и никога не го подстригвам късо. Аз лично го водя на фризьор, защото бабите все мрънкат, че косата му е дълга и ако го оставя те да го заведат, все е много късо подстриган според моите критерии. Та така, той все е с коса в очите, аз не го понасям с офъкан бретон. Той обикновено е силно изтънен отзад и около ушите, горе косата се оставя дълга. Аз й казвам "купичка" на тази прическа. И понеже ми е рус, все имам чувството, че е като Иванушка глупака, но...

В профила ми има снимки, сега ще пробвам да извадя някоя.
http://good-times.webshots.com/photo/2321465110097576648XONzYQ - Крисо е русото момченце. Другият е Анко, той винаги е много късо подстриган, защото косата му е убийствено гъста и твърда, много къдрава и ако се остави и 2 см., става ужас. Особено през лятото. Но на него си му отива толкова късо. Иначе, на тази снимка и той е направо с дълга коса.
http://family.webshots.com/photo/2794762170097576648QTOCoT - тук май повече се вижда...

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 15:40 от dara

# 3
  • Мнения: 5 391
В тези жеги при нас е на дневен ред само прическа тип "1ви номер".Практично е.
Като се застуди ще му мислим Grinning

# 4
  • Мнения: 7 263
В тези жеги при нас е на дневен ред само прическа тип "1ви номер".Практично е.
Като се застуди ще му мислим Grinning

И не само в тез жеги. Купих си машинка и сега всички подред ги ожулвам първи или втори номер според желанията  Grinning Grinning Grinning
Вече съм станала супер коафьор  bowuu bowuu bowuu за малки принцове с косички като бодлички  Grinning Heart Eyes Grinning Heart Eyes Grinning Heart Eyes
Ако дочакам някой къдрокоско някой ден ще специализирам и такива............ Peace Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз не харесвам много къси коси. Дани е с 7-8 см дължина на косата. Не съм го водила на фризьор, защото съм почти сигурна, че няма да можем да го удържим на стола. И аз не го подстригвам, веднъж му подрязах бретона и.... приличаше на украинско сираче от Първата Световна война Embarassed Подстригва го майка ми и се справя чудесно

# 6
  • Мнения: 2 401
Аз Крисо го оставям с по-дълга коса. Има тънък косъм, светла коса, кръгла глава и никога не го подстригвам късо. Аз лично го водя на фризьор, защото бабите все мрънкат, че косата му е дълга и ако го оставя те да го заведат, все е много късо подстриган според моите критерии. Та така, той все е с коса в очите, аз не го понасям с офъкан бретон. Той обикновено е силно изтънен отзад и около ушите, горе косата се оставя дълга. Аз й казвам "купичка" на тази прическа. И понеже ми е рус, все имам чувството, че е като Иванушка глупака, но...

В профила ми има снимки, сега ще пробвам да извадя някоя.
http://good-times.webshots.com/photo/2321465110097576648XONzYQ - Крисо е русото момченце. Другият е Анко, той винаги е много късо подстриган, защото косата му е убийствено гъста и твърда, много къдрава и ако се остави и 2 см., става ужас. Особено през лятото. Но на него си му отива толкова късо. Иначе, на тази снимка и той е направо с дълга коса.
http://family.webshots.com/photo/2794762170097576648QTOCoT - тук май повече се вижда...

Аууууу какви готини деца.  Всички ли са твои? Крисо прилича на моя младеж на тази нахилената снимка.  И аз съм се опитвала да обясня за "паницата" обаче никой никога не ме разбра.

# 7
  • Мнения: 6 164
Крис ходи с лятна "прическа" - на "бодлички" с вода. Както и без това му е тънък косъма, не върви нито да е първи номер, нито да е дълга. На второто-третото намокряне вече си остава нагоре.

Обаче отковено казано, много ми се иска да го мина с машинката. Thinking

# 8
  • Мнения: 14 654
Домашният принц е подстриган с машинка от мен- отгоре с по-голям номер, отзад и над ушите- с по-малък.
Най-удобната прическа за лятото, отива му много къса коса, утре може да го снимам- да видите Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 100
И аз мислех да пусна такава тема. В чудо се виждам с брата. Косата му е много тъмно кафява, направо черна, с дебел косъм. Лицето ми е крушовидно. Много е слабичък, но лицето му си изглежда просто бузесто. Изглежда като прасенце с къса коса. А с дълга, главата му изглежда като дирижабъл.  Joy  В момента сме го оставили на самотек. В бритон е зле, но отзад стои доста яко. Че и една чупка прави, много сладка. Нещо трябва да се направи с бритона, но какво?

# 10
  • Мнения: 1 100
Добре де, не е толкова зле. Сега, като си прочетох поста направо ...  Mr. Green Joy

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141

Аууууу какви готини деца.  Всички ли са твои? Крисо прилича на моя младеж на тази нахилената снимка.  И аз съм се опитвала да обясня за "паницата" обаче никой никога не ме разбра.

Двете са мои /русото момченце и момичето/, третото почти - племенник ми е. И трите са на мое отглеждане, та мога да кажа, че са мои, да.

Паницата се оказа сложно нещо наистина.  Simple Smile Затова ходим само при една и съща фризьорка, и то никога в компанията на баби. Само с мен. Те все се изкушават да правят работи, за които не са оторизирани.  Wink

# 12
  • Мнения: 4 841
Първи номер с машинката - лекичко му е на главата, мие се и съхне за 2 минути, няма нужда от някаква специална поддръжка... Като порасне да си пуска колкото иска дълга коса и да си прави каквито иска прически, засега наблягам на практичността.

(Леле, ако чуе, че някой го нарича "принц"  Laughing Laughing Laughing Той е Спайдърмен, Батман, костенурка-нинджа и всякакви други създания.)

# 13
  • Мнения: 2 255
Мойте момчета ходят с къси коси лятото ... както големия казва "на четка"  Joy
http://images01.fotovisia.com/members/viara/1527/39140.jpg
в тези жеги повече коса на главата не търпят  #Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
Баща му го подстригва с машинката,мисля че му стои добре,може да кажете като го видите на аватара ми:)

Общи условия

Активация на акаунт