Козметика "Venus"

  • 6 395
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 885
Знаете ли нещо за тази козметика,че днес си харесах едно мазило за стягане на корем?Заслужава ли си и има ли доволни от тази козметика?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
И мен ме интересува.

Ще следя темата. Simple Smile

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много мой познати са доволни от нея-за ценовия диапазон не е лоша.Ползвала съм тестери,но на моята алергична кожа не ми подействаха добре. Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 4 746
Аз съм чувала много добри неща за антицелулитните им продукти, но не съм използвала. Много съм доволна от един лосион за тяло с блясък. Казваше се нещо от типа на "Копринени чорапи" на италиански. С много хубав ситен блясък, добре овлажнява, мирише супер и е тониран. Повече ми харесва от бляскавите на Буржоа, Дав, Нивеа ...  Peace

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 15:39 от illy

# 4
  • София
  • Мнения: 1 936
Какво е това мазило? Как изглежда и колко струва?
А къде се продава щото не съм срещата козметика с тази марка /или поне не ми е направила впечатление/.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 746
Ами не знам в София къде се продава, аз си го взех от една парфюмерийка с всякакви видове козметика от типа на Гарние, Лореал, Мейбълин ..
Шишенцето е бяло със златисто-кафяв етикет. Пише отзад " Венус Мляко за тяло за ефект "Копринени чорапи" за бронзов тен". Отпред : " Senza Calze"
Цената- 8.50-9 лв, не помня точно. Peace


ето снимка
само, че е в по-тъмен цвят етикетът и капачката

# 6
  • Мнения: 885
И аз я виждам за първи път и за това питам?Опаковката е зелена и  в аптеката струва 12и нещо?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз не го знам, но за тая цена ме съмнява да има някакъв ефект /за стягането на корема пиша/ Sad
Все пак ще следя темата, може пък някой да има положителни отзиви Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 4 746
A продукт против стрии дали имат? Имам 5-6 на дупето и много ме дразнят вече  Close

# 9
  • Мнения: 1 153
Ползвала съм душгела ,миришеше добре ,но не и силно ,а аз такав ефект тарся

# 10
  • Мнения: 2 617
Имат продукт за стрии (но няма да ти помогнат, след като стриите вече са се появили), мирише много приятно, ползвах го в началото на бременността, но я намирам за под среден клас козметика. Нищо особено, така че не я препоръчвам.

# 11
  • Мнения: 1 028
Аз и преди съм споделяла де,бях си купила лосион за почистване на очи и устни от тази марка,обаче така зверски лютеше на очите...голям ужас.Най ме доядя,че 10 минути умувах дали да си взема на Лореал или този"Венус" и накрая сглупих с тоз,щото цената им беше почти еднаква.

# 12
  • Мнения: 179
Аз си купих антицелулитен гел. На прима виста съм доволна. Само дето е с скраб частичк и и докато се боря с целулита си свалих тена Blush

# 13
  • Мнения: 401
имам 1 лосион за тяло с мирис на шоколад маи беше-ужасен е-мн бавно попива,а после лепне по дрехите-и след като се нанесе започва да мерише на мляко  Sick

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз използвах антицелулитната кал, но не съм доволна. Ефект - нулев!

Общи условия

Активация на акаунт