Хлебарки.COM

  • 1 556
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 365
Някой ползвал ли е услугите на тази фирма за унищожаване на хлебарки и какви са ви впечатленията?

# 1
  • Мнения: 1 475
ПРи нас ще идват в сряда, но не мога да ти кажа в момента името на фирмата, тъй като приятеля ми е записал час за тях преди 1месец! Ние търсихме много, но явно в София има бум на хлебарки Sick и в повечето фирми, ни бяха казали, че могат да ни вземат чак към септември! Аз неможех да чакам до тогава! Ако има ефект, ще кажа!!!

# 2
  • Мнения: 365
На мен веднага ми дадоха час за тази седмица. Това, което ми направи лошо впечатление беше, че на сайта им пише една цена,а всъщност се оказа двойно, защото "препаратите са поскъпнали". Чудех се дали наистина изчезват тотално и дали ефекта е траен. Щото иначе положението е нетърпимо!

# 3
  • София
  • Мнения: 903
Чудех се дали наистина изчезват тотално и дали ефекта е траен. Щото иначе положението е нетърпимо!

Чак тотално няма да изчезнат каквато и фирма да извикаш. При всички случаи ще трябва да викаш фирма да пръска поне през 6 месеца - зависи от количеството хлебарки. Досега не съм чула за такава фирма, която идва, напръсква и завинаги се отърваваш от проблема хлебарки. В такъв случай фирмите унищожители на хлебарки трябва да фалират много бързо?  newsm78 Но важното е да намалеят значително.

# 4
  • Мнения: 9 865
Фирмите няма да фалират и хлебаругите няма да измрат, цаката му е редовно пръскане, да няма трохи и открити храни и всичко да е добре изолирано, пък ако може и комшиите в блока всички да напръскат - най-добре (но т'ва обикновено е утопична идея).
При нас идва фирма Бран инсект (по препоръка на една мама от форума), много съм доволна от резултатите. Имаше доста хлебарки и с нищо не можах да се спася. Сега 2-3 седмици след пръскането няма ни една, измряха всичките, но ще ги викам пак де.
Повечето фирми пръскат с едни и същи разтвори.

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
За тази фирма една позната ми казваше, че не е доволна, но може така да се е случило само при нея.
И аз извиках едно момче да напръска (също по препоръка на една мама от форума), сега в къщи няма нито една  Peace  въпреки че в съседите гъмжи.  Трябва да се пръска редовно обаче. Не е възможно веднъж завинаги човек да се отърве ако живее в блок, тъЙ като все някоЙ от съседите няма да иска да пръска и ще си ги развъжда.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 99
За хлебарките-малко прахче от агроаптека за колоратски бръмбари.Разрежда се в 300мл вода и се пръска.5 дена след пръскането не виждам нито една хлебарка като стана през ноща.Довечера ще пиша как се казва ако има желаещи.Прахчето струва 2лв.

# 7
  • Видин
  • Мнения: 168
А пробвали ли сте с нещо друго ? В нас преди беше кошмар,всичко миех по сто пъти .Пръскала съм,слагах какво ли не ,даже свекито работи в аптека забьрка отрова ,но ефекта беше нулев.Накрая си взех паста на Глобул.гел и край ,мъките свършиха .Супер е и нямаме хлебарки от 3 години вече.при съседите е ад ,но при нас няма.

Общи условия

Активация на акаунт