Къде раждахте

  • 862
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте мили майки.Искам да ви попитам къде раждахте и какви бяха условията.На мен ми предстои раждане и съм се насочила към Майчин дом.Може ли някоя от вас да ми каже как е там,какви са условията,как са докторите и изобщо можете ли да ми кажете подробности за раждането там.Какво е необходимо да се носи и т.н. newsm78

# 1
  • гр.София
  • Мнения: 199
Аз родих в Тина Киркова и останах доволно.В една стая  сте пет жени ползвате една баня и тоалетна с още една стая до вас.Най ми хареса че децата може да остават при майката и че насърчават кърменето.Нощница ми дадоха от там иначе си носиш джапанки ,чаша,вода шоколад ,кърпа а ако забравиш  нещо после може някой да ти донесе.За бебето памперси и мокри кърпички.

# 2
  • Мнения: 463
Аз раждах в МД. Бях на 12 етаж, където са нормално раждалите. Условията са перфектни за болница. По две жени в стая, стаите са ремонтирани, има дограма, и всяка стая си има баня и тоалетна и постоянно топла вода. Аз бях много приятно изненадана. Освен това, при нормално раждане, бебето е 24 часа при теб, и ти можеш по всяко ес(дно време да си го гушнеш. Аз останах много доволна и живот и здраве ако имам други деца и тях ще искам да родя там.
За докторите не мога да ти кажа, защото не се знае на какъв ще попаднеш-аз лично си имах уговорка с доктор и той ме изражда. Иначе, сестрите, които се грижат за бебчовците са много любезни/почти всички/.
Носи си нощница, памперси за бебо, дамски превръзки, бикини, тоалетни принадлежности, чехли, друго не се сещам. Ако имаш други въпроси можеш да ми пошеш на лични. Леко раждане ти пожелавам и най-сладкото бебенце.

# 3
  • Мнения: 105
Аз също раждах в МД. Нещата са точно такива каквито ги описва Ридик. Условията на 12 етаж са страхотни, а от докторите аз лично съм доволна. Имах усложнение /кръвоизлив/ и благодарение на бързата им реакция пиша сега. Въпреки че все още се възстановявам...А бебето ми го дадоха не веднага, а щом се почувствах по-добре. С други думи-съобразяват се със състоянието на майката. newsm10

# 4
  • Мнения: 1 671
Ридик го е описала съвсем точно  Peace . Ето ти снимки от 12 ет:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=99140&photo=13
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=99140&photo=14
Бебето го закърмих около половин час след раждането - сама си го поисках в следродилна и ми го донесоха и ми показаха как. Само че раждането беше леко и двамата се чувствахме добре. Вземи си поне 2 нощници, на мен ми дадоха почти веднага да се изкъпя и като се преоблякох бях нов човек  Laughing . Да не си забравиш зарядното - на мен ми падна батерията в следродилна Wink.

# 5
  • Мнения: 2 336
Аз раждах в МД. Бях на 12 етаж, където са нормално раждалите. Условията са перфектни за болница. По две жени в стая, стаите са ремонтирани, има дограма, и всяка стая си има баня и тоалетна и постоянно топла вода. Аз бях много приятно изненадана. Освен това, при нормално раждане, бебето е 24 часа при теб, и ти можеш по всяко ес(дно време да си го гушнеш. Аз останах много доволна и живот и здраве ако имам други деца и тях ще искам да родя там.
За докторите не мога да ти кажа, защото не се знае на какъв ще попаднеш-аз лично си имах уговорка с доктор и той ме изражда. Иначе, сестрите, които се грижат за бебчовците са много любезни/почти всички/.
Носи си нощница, памперси за бебо, дамски превръзки, бикини, тоалетни принадлежности, чехли, друго не се сещам. Ако имаш други въпроси можеш да ми пошеш на лични. Леко раждане ти пожелавам и най-сладкото бебенце.

Подкрепям РИДИК с две ръце, аз съм на същото мнение
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 6
  • Мнения: 3 886
Аз също раждах в МД. Нещата са точно такива каквито ги описва Ридик. Условията на 12 етаж са страхотни, а от докторите аз лично съм доволна. Имах усложнение /кръвоизлив/ и благодарение на бързата им реакция пиша сега. Въпреки че все още се възстановявам...А бебето ми го дадоха не веднага, а щом се почувствах по-добре. С други думи-съобразяват се със състоянието на майката. newsm10
И аз родих там просто си е супер.Пак бих отишла но другаде нее  bouquet  bouquet Peace Peace

# 7
  • Мнения: 24
Благодаря Ви за отзивчивостта.Имах нужда от тази информация.

Общи условия

Активация на акаунт