Тити и Марги Папазови осиновиха бебе на болна от СПИН

  • 4 512
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Баскетболния треньор Тити Папазов и съпругата му си осиновиха момченце, изоставено от болната си от СПИН майка. Бебето вече е минало два теста, които са отрицателни. Предстои му още един. Тити има 4-годишен син, но иска още деца и със сигурност не го прави заради сензацията. А вие бихте ли се решили на подобна крачка?

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 12:40 от Reza

# 1
  • Мнения: 678
Стига да имам финансовата възможност - ДА. В другият случай няма да е честно, нито към мойто, нито към осиновеното (което пак ще е мое  Grinning). Надявам се да имам тази възможност.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Шапка му свалям! Доста е лудичък, горкият, но има явно огромно сърце Heart Eyes Възхищавам с  на такива постъпки! Що се отнася до мен самата...не знам. Ще ми се смело да напиша, че бих го направила, но просто  не съм сигурна Embarassed

# 3
  • Мнения: 804
Ами той с всички свои действия показва че е много емоционален и добър Човек. Не се изненадвам от това което е направил. Мисля, че при него не е въпрос на средства, а по-скоро на характер.
За себе си - не знам. Май не бих могла  Embarassed. Много деликатен е този въпрос със "своето" и "чуждото" дете в един дом. Мисля, че бих направила лоша услуга и на двете деца. От страх да не бъда обвинена в пристрастие ще толерирам осиновеното дете и ще му изградя погрешни представи за нещата и същевременно ще игнорирам моето и ще го озлобя. Не, определено не съм толкова силен човек.

# 4
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Тази сутрин гостува в БТВ  гледах  го  наистина има голямо сърце
Много смела постъпка
"А вие бихте ли се решили на подобна крачка? "
Не на този етап от живота си

# 5
  • Мнения: 2 891
Тъкмо тръгнах да изравям "Мое дете - чуждо дете". Браво, ще му кажа!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Бих осиновила дете, но не и болно от СПИН. Не съм чак толкова смела, предполагам, че той го е осиновил преди 2-та теста, които позкват, че детето не носи вируса. Наистина му се възхищавам. Аз не мога...

# 7
  • Мнения: 6 164
Евала на Тити!   bouquet

Бих осиновила, искам да имам много деца, но ако имах финансовата възможност да наема и жена, която да ми помага.

# 8
  • Мнения: 6 417
Бих осиновила дете, но не и болно от СПИН. Не съм чак толкова смела, предполагам, че той го е осиновил преди 2-та теста, които позкват, че детето не носи вируса. Наистина му се възхищавам. Аз не мога...
Тити е поискал да го осинови още когато е прочел, че майката на бебето го родила, зарязала недоносено и офейкала. После станало ясно, че имала още 3  Shocked деца, а е на 19 години.

# 9
  • Мнения: 77
Едно голямо БРАВО на Тити и Марги Папазови за това,че дават шанс на Димитър-Жечко да израстне едно щастливо и жизнерадостно дете. newsm74 newsm32

# 10
  Наистина Тити заслужава поздравления smile3501 smile3501 Нужно е много смелост и сили да осиновиш дете когато имаш свое. Според мен трудно се постига баланс в отношението към децата. Дано да го намери! Още веднъж БРАВО!

# 11
  • Мнения: 6 417
Едно голямо БРАВО на Тити и Марги Папазови за това,че дават шанс на Димитър-Жечко да израстне едно щастливо и жизнерадостно дете. newsm74 newsm32
Не е Жечко, а Желко-на неговият кумир Желко Обрадович  Flutter

# 12
  • на село
  • Мнения: 3 901
Гледах го сутринта по БТВ, говореше за осиновяването и беше невероятен, много емоционално интервю, очите постоянно му се пълнеха със сълзи
докато говореше за детенцето, абе разплака си се.
Шапка му свалям и на него и на съпругата му.
Нека да има все повече такива хора с големи сърца  Hug.

# 13
  • Мнения: 6 315
Браво на човека и на жена му!  bouquet

# 14

Общи условия

Активация на акаунт