Подсмърчане без сополи

  • 3 185
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
скъпи мами,помогнете,
синът ми от една седмица подсмърча без да има сополи.водихме го на ушен,нищо не откри,но каза 4е може да е нервен тик,да се е стреснал от нещо.изписа ни Тhioridazin,успокоително,което не исках да давам,но накрая реших да пробваме.давахме го 2 дена и нямаше полза,затова го спряхме.но подсмърчането продължажа и много ме притеснява.междувременно му откриха стафилококова инфекция в носа,но смотаната ни докторка каза,че не подсмърча от това и че не трябва да се лекува.моля помогнете,ако сте чували нещо такова.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 227
Тиоридезин - а не се спира от раз. Не съм лекар, но си мисля, че за това подсмърчане е "виновна" стафилококовата инфекция. Успех.[/color]

# 2
  • Мнения: 5 183
А може ли да е някаква алергия?  newsm78

# 3
Спокойно, и моят син имаше такива проблеми. Започна с подсмърчане, после се появиха тикове с рамото и др. И на нас ни изписаха същото лекарство, но аз не му го дадох. Препоръчаха ни психиатър, но аз все пак го заведох при детски психолог. Има си методи да разбере от какво са тези тикове. Може би да привлече вниманието върху себе си. Ние сега сме си много добре. Забравихме за тези смъркания

# 4
  • София
  • Мнения: 558

.междувременно му откриха стафилококова инфекция в носа,но смотаната ни докторка каза,че не подсмърча от това и че не трябва да се лекува.моля помогнете,ако сте чували нещо такова.
Напротив, съвсем нормално е ако има стафилококи в носа да има дразнене и увеличена секреция- не е задължително това да е под формата на "сополи". Предполагам е правено микробиологично изследване на носен секрет - какво пише в резултата? 

# 5
  • Мнения: 102
благодаря ви за отговорите.днес пак ходих при една невроложка.казах и за стафилококите и тя каза,че нямало дете без стафилококи в носа.каза,че може да пробваме само протижоалергични лекарстжа,защото е възможно и да е алергия.аз обаче реших да спра всички лекарства и да бидя как ще му повлияе.стискайте ни палци.

Общи условия

Активация на акаунт