Коя книга четете в момента?

  • 11 706
  • 133
  •   1
Отговори
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Какво четете напоследък?Имате ли изобщо време за четене от цялото това" сърфиране" в нета и форум-те?
Днес ми попадна "The Camel Club"- David Baldacci- ще започна  да я чета утре.
Вили

# 1
  • Мнения: 389
Нямам много време, но не заради форума. Други грижи имам.

Чета с цената на недоспиване.

Свърших "Името ми е Червен" на Орхан Памук, за следваща съм си набелязала "Теория и практика на манипулацията" на Дъглас Рушков.
Мъжът подозира конспирация  Twisted Evil

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 02:04 от Рони Бо

# 2
  • Мнения: 1 533
Чета е силно казано, да речем че на нощното ми шкафче е "Паула" на Исабел Алиенде. Все не стигам до нея. Confused

# 3
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
За съжаление и на мен не ми остава много време за четене- къде заради други задължения , къде  защото ме домързява или нямам нужната за четене спокоина обстановка ( с 4 мес бебче които иска мама да му обръща внимание)Но тази я започвам утре казвам ви! Hug
Вили

# 4
  • Мнения: 488
Джон Фаулз, "Даниъл Мартин". Май за трети път.

# 5
  • Мнения: 1 100
Светът на Софи - Юстайн Гордер
Наистина много приятна, но е написана като за малки деца, а не като за възрастни. Поне в първите 10 глави. Авторът предлага доста интересни сравнения на моменти.

# 6
  • Мнения: 2 353
  Някакъв чиклит. Така и не можах да разбера какво се случи с първото момиче, толкова зор да се върне баща й, а накрая нищо не става ясно. Или някой ми е разместил показалеца, докато мия чинии.

# 7
  • Мнения: 14 654
Ненатоварващо чеиво: "Другите и моя милост" на Джером Джером
и една книжка за здравословно хранене, на която се оказа, че липсват страници със съществено съдържание "Ние и зоната"
От детските "Лили чудото при пиратите"- не ми харесва, на детето също не му беше особено интересна

# 8
  • Мнения: 799
"Обетована земя" на Ремарк. Ама я чета вече почти 2 месеца. Добре, че чат пат ходя до морето да почета, че в нас от ТВ и нет яко затъпявам  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 196
''Чудовищна команда'' на Тери Пратчет.

# 10
Пустинен човек - Виктор Юго

# 11
  • Мнения: 6 164
"Черното Ехо" - Майкъл Конъли

# 12
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Атинянката Таис, от Иван Ефремов

# 13
  • Мнения: 448
Вчера свърших "Белият вожд",а днес започвам "Оцеола" на Майн Рид.Препрочитам ги и си припомням детството! Mr. GreenОбаче тогава(7-8 клас),не ми бяха много интересни!

# 14
  • Мнения: 5 228
"Пътешествие с Чарли" на Стайнбек.

Общи условия

Активация на акаунт