Болка при кърмене от ухапване

  • 597
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
Да точно това е проблема.
Моя син ме ухапа и не само това, но и дръпна за по голям ефект  Sick
Сега резултата е резка, около два милиметра в основата на зърното.
Болката при сучене е ужасна, но не иска да не суче от нея.
Какво ли не му казвах. Обяснявах, че боли . . ., а той, като направя физиономия от болка, с ръчичка ми търка очите все едно изтрива сълзички  Shocked
Какво да правя за да намаля болката.
Има начин, но не ми се пристъпва екстремно към него  Mr. Green

# 1
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Имах такъв проблем със шестмесечно кърмаче- за съжаление го отбих, защото той си чешеше зъбите с мен. Твоето кърмаче май е по- голямко и вече разбира достатъчно- обястнявай и бъди малко по- твърда- все пак кърменето трябва да е взаимно приятен процес  Grinning

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И ние минахме през този проблем с хапането. Първият път да си призная я пляснах  Embarassed толкова неочаквано и стряскащо беше за мен .... Таткото почти ме изяде ... След това като и давах да суче се стягах цялата, от страх да не ме захапе отново ...  Sad
След това, като се случи отново - просто се дърпах и не и давах да суче ... надявам се да съм успяла да я науча да не го прави ... скоро не го е правила ...

# 3
  • Мнения: 2 616
Уф, много ме е страх от това хапане, да видим аз до къде ще я докарам като тръгнат зъбите  #Crazy

# 4
  • Мнения: 2 159
ох сигурно е ужасно, наскоро четох за една ухапана мама, която си сложила силиконов накрайник докато не минала раната
Ема също ме хапеше, но леко просто за игра ме гризва, само 1 път ме стисна ядосано, но не се дръпна и нямах рана, но как болеше ooooh! Повиших тон, защото много ме заболя тя така се разплака... От тогава да чукна на дърво не го е правила, но аз всеки път изтръпвам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт