столче за кола мони

  • 3 629
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
здравейте,може ли да ми кажете някакви отзиви за столче за кола мони от 9 до 36 кг.интересуваме да ли променя положението на облегалката и дали сте доволни от него.много ви благодаря предварително за информацията

# 1
  • Мнения: 2 891
На столчетата от тази група НЕ СЕ ПРОМЕНЯ положението на облегалката! Това е възможно само в група 0-1 или 1

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 16:46 от jj okocha

# 2
  • Мнения: 6 164
Нашето е Мони 9-18кг и е с 3 степени.

# 3
  • Мнения: 6 164
По-конкретно виж тук



СТОЛ ЗА КОЛА
подходящ за деца от 9-18кг
5 положения за промяна на наклона на облегалката
допълнителна възглавница осигуряваща комфорт на вашето дете
усилена пластмасова поставка
Предлага се в синьо, червено и оранжево

Нашият е оранжев.

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
А някой притежава ли "Мони Джуниър" ? Дайте отзиви  Praynig

# 5
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Столчето на сина ми е на Мони, при дълги пътувания го слагаме в изцяло легнало положение  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Столчето на сина ми е на Мони, при дълги пътувания го слагаме в изцяло легнало положение  Peace
  ideauu Вероятно не е Moni Junior, за което пита момичето. Защото от описанието в онлайн магазините останах с впечатление, че както на всички столчета, за тези кг. положението на гръбчето не се променя.
TAV ти къде намери такова столче. Аз запитах в онлайн магазините, претърсих цяла Варна, навсякъде са изчерпани и не знаят кога ще получат  newsm12

# 7
  • Мнения: 20
фирмата вносител мони каза че в края на месеца ще получат.през това време аз събирам отзиви за да знам дали си заслужава да ги чакам или да си купим друго.

# 8
  • Мнения: 455
И ние имаме столче на Мони- от 9 -18кг. Като цяло съм доволна, като изключим че плата се скъса на няколко места ...Ако ще ползвате столчето за дълъг път и ако детето ти е по-малко ти препоръчвам да си вземеш столче, на което се сменят положенията на гръбчето. А иначе като марка - дали ще е Мони или Чиполино - няма значение - все са от един клас...

# 9
  • Мнения: 2 171
Нашият стол е такъв - Мони Джуниър. От описанието в сайта видях, че облегалката му се регулира, но лично аз не го бях разбрала когато го купихме, а и никъде в опътването не видях да е показано, че има степени. Това, което видях е, че облегалката се маха и остава само седалката за по-големи дечица. Иначе нямам кой знае какви наблюдения, защото го купихме скоро и сме слагали сина ми само веднъж в него, но той не обича да седи в столче и е голяма борба. Ние го взехме преди малко повече от месец от магазина им в Илиенци, беше последния и казаха, че не знаят кога ще им докарат.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
Столчето върши работа. Не се регулира наклона. Недостатък-много е слаба пластмасата, която закрепя една към друга двете части на столчето (седалката и облегалката). Взехме едно и в тази част се счупи почти веднага, без да го мъчим нещо, просто го пренасяхме за горната част и долната се "люлееше". Смениха ни го, направихме този път укрепване, внимаваме повече и засега няма проблем.
Бива, като за почти 3 пъти по-евтино от Чико същия клас.

# 11
  • Мнения: 2 891
Бива, като за почти 3 пъти по-евтино от Чико същия клас.

Щом така лесно се чупи, значи не бива, защото няма да си свърши работата по опазване на детето!

# 12
  • София
  • Мнения: 43 904
Столчето върши работа. Не се регулира наклона. Недостатък-много е слаба пластмасата, която закрепя една към друга двете части на столчето (седалката и облегалката). Взехме едно и в тази част се счупи почти веднага, без да го мъчим нещо, просто го пренасяхме за горната част и долната се "люлееше". Смениха ни го, направихме този път укрепване, внимаваме повече и засега няма проблем.
Бива, като за почти 3 пъти по-евтино от Чико същия клас.

 Shocked e това "бива" ли е, преставяш ли си щом от нищо се чупи, какво би се случило със стола и детето в него при евентуална катастрофа ooooh!
 Praynig дано и не разбирате де

# 13
  • Мнения: 3 457
по някога евтиното излиза скъпо Peace

Общи условия

Активация на акаунт