Мами от Самоков - да се запознаем!

  • 10 993
  • 303
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 Здравейте на всички бъдещи и настоящи майки от Самоков! newsm51
 Вече сме пет, които се познаваме:

elina_king
 ViFresh
 lili83
 jananest

 nelly_d
 
 Чакаме и още! smile3508
 Надявам се да си направим някоя сбирка по-натам!  lalalala Или поне в краен случай, живи и здрави догодина пролетта, да си возим заедно бебоците! По-точно - вашите бебоци и кака им Габи и батко Любчо! newsm62

Еми, хайде да се запознаваме!!!

 Ето и малко снимки на нашия град!

Изглед от Ридо                Голямата чешма               Джамията                      Пак - изглед                     Фонтани                       Чакър войвода                                                                                                                                                                                                                                         

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 19:34 от elina_king

# 1
  • Мнения: 674
 Аз се казвам Елина.
 На 22 години съм. Родена съм на 1.11.1984г.
 Имам си дъщеричка на 5 месеца и половина - Габриела. Роди се на 23.01.2007г. в Самоков.
 Мъжът ми се казва Здравко.
 Уча задочно в Софийския университет. Остава ми 1 година. Специалност - Биология.

 Вие сте наред!!! newsm51

# 2
Ееее БРАВО Ели и ние вече си имаме темичка smile3501- в нашия малък и хубав град.Значи:
Казвам се Лилия
На 24 годинки съм и съм родена на 20.04.1983г.Моята половинка се казва Захи и съм задочничка в Техническия в София.
В очакване съм на моето съкровище,нооо има още време-нека си е на топличко още smile3524моето бебче.
Хайде бъдещи и настоящи мами-бързо се записвайте в нашата темичка,да се запознаем и да спретнем един купон smile3508
Очакваме вииии

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 newsm81 Браво Ели  smile3501само ти се престраши за темичката, разчитай да даваме акъл сега, все пак с общи усилия ще я  развиваме нататък.
Тук саааааммммм newsm44 и аз, къде без мен - Силвия, 23год родена 18.04.1984г. в Пловдив. Родителите ми живеят в Пазарджик, ние с мъжа ми - лятото  Nature Sunny на Слънчев Бряг, зимата cold в Самоков /той е от там/.
Чакаме нашия stork-boy да ни донесе newsm32 на 05.12.07год. /ама кога ще дойде само то си знае newsm53/.

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ели забравила си nelly_d и тя е от Самоков, предполагам скоро ще се включи Laughing

# 5
  • Самоков
  • Мнения: 561
Най-после темичка и за нас.  newsm44
Привет от мен,  newsm03 казвам се Нели, на 26 години съм, родена съм на 27.08.1980г. в Самоков.
Мъжът ми се казва Андрей.
Имаме син Любослав, роден на 15.11.2005г. в Самоков.
Студентка съм последна година в НБУ.
Ще следя темата.
А за сбирката съм
 newsm10

# 6
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен! Grinning Не си мислете че ще се отцепя от колектива.Е, аз съм Жана, родена съм на 24.10.1982 г. в Самоков. Завърших Варненски Свободен Университет - специалност Политология smile3529.От година и два месеца съм омъжена ( съпруга ми се казва Ивалин и е от Враца) newsm76. От две години живеем в София. Сега сме в очакване  preggoна нашето малко съкровище, което живот и здраве до 23 Август трябва да се появи stork-boy.Радвам се че ще споделяме най-хубавите ни моменти в тази готина темичка.Ще се радвам взаимно да сме си полезни.На чакащите бебоци-леко бременеене мами, а на имащите вече такива- щастливи мигове заедно.

# 7
  • Мнения: 674
 Ето, Нели, и ти си в списъка вече! Радвам се да се запознаем, макар и не съвсем лично!  bouquet Само двечките с теб сме "настоящи" мами!  Grinning
 Къде ли се губи jananest? Нямам търпение да се съберем всичките! И дано има още, де! Peace

 P.C. jana, изпревари ме. Виж как се бях затъжила... Sad

# 8
  • Мнения: 674
 Габи заспа, а вас ви няма! Няма с кой да си говоря, затова ще отида да се ... наям! eat Пък после се оплаквам, че ми бил неверен кантара! badscale cry

# 9
  • Мнения: 674
 Силве, каква е прическата? #Silly Аз кога ли ще се очовеча??? newsm78
 Аз си пуснах темичката и само аз си пиша в нея! newsm45

# 10
  • Самоков
  • Мнения: 561
Ето и аз се включвам. За каква прическа става въпрос, че нещо не разбрах. newsm53

Между другото из форума съм срещала още една мама от Самоков, мисля че беше Маги_ДС, надявам се, че и тя ще се включи.

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 13:28 от nelly_d

# 11
Здравей и от мен nelly_d.Хеййй Силве къде се изгуби?Как мина фризиора,Елии значи и двете трябва да се поучовечим,че и аз съм....

# 12
nelly_d да ти е жив и здрав сина!Много,много да ви радва!
Значи ViFresh ходи вчера на фризиор-таааа да каже кака стана при4еската-със сигурност е станала перфектна,но все пак да чуем и нейното мнение.
А за другата мама-ами ще се свържем и с нея-и тя да се разпише.Малкия мъж да не спи сега? smile3524

# 13
  • Самоков
  • Мнения: 561
Благодаря ти lili83, радвам се да се запознаем тук а скоро и лично.
Малкия съвсем не спи в момента, а как ми се иска да беше така.  Wink

# 14
  • Мнения: 24
Абе хора нещо става с моя компютър и не можах до сега да се включа.Ходите на фризьор , а? А знаете ли че и аз трябва да отида, че ако бебо реши да излезе по - рано ще се "уплаши" от мен. Искам на всяка цена да хареса майка си, та мисля и аз да си придам по - добър вид тези дни. Вие как сте в тази жега? Мен малко ме е размързяло, а трябва и да готвя.

Общи условия

Активация на акаунт