Футбол през лятото?

  • 973
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Някой знае ли къде има тренировки за деца по футбол през лятото? Синът ми е на 7 години и много иска да се запише някъде!

# 1
  • Мнения: 651
 виж тук http://www.youthsport.bg/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&blind=&la … t=news&id=345 и ние се интересуваме, но програмата на ДАМС май няма да ни огрее щото:
* ДОСТЪПЪТ ДО СПОРТНИТЕ СЪОРЪЖЕНИЯ Е БЕЗПЛАТЕН СРЕЩУ  ПРЕДСТАВЯНЕ НА УЧЕНИЧЕСКА КАРТА.
 newsm78

# 2
  • Мнения: 934
Мила от Марср благодаря за линка - много интересни работи има. За съжаление повечето май вече приключват. Харесах си за детето "Футбол на малки врати, Спортен комплекс Червено Знаме, понеделник, сряда и петък 10-12 ч и 16-18ч". Мисля да го проуча, дано наистина да се провежда, да не е само някакво отбиване на номера...
А без ученическа карта какво, гонят ли, или те карат да си плащаш?

# 3
  • Мнения: 3 743
Синът ми тренира футбол, но до края на юли имаха тренировки.

# 4
  • Мнения: 651
..А без ученическа карта какво, гонят ли, или те карат да си плащаш?
Не знам как стои въпроса с личната карта, която доказва че детето е ученик в един град, а желае да посещава мероприятия в други градове. Няма да се учудя ако направят и такъв проблем...
Вече тотално съм се разочаровала ... особено след като ме глобиха в автобуса, заради това че детето ми не излъга кой клас е  Crossing Arms била съм свидетел и на други злобни излияния на лелки към малчугани, че.... Thinking абе точната дума е разочарование, а не отчеяние, щото имам планове ехееее  Heart Eyes
Много ме е яд когато попадна в детски овеселителен парк и на излизане олекна с 20-50 лв., за това че децата ми са се забавлявали  Praynig
На къде отива тоя свят, боже  Praynig да печелят от щастието на децата!?

Общи условия

Активация на акаунт