Коя е най-удобната и практична семейна кола?

  • 19 952
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Момичета, споделете опит - стара кола вече не ни е по мярка - каква да купим (за по-големичко семейство)   bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
по-големичка от старата Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
Колко е голямо семейството и колко пари сте приготвили?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
И на нас ни предстои, но ние сме взели решение въз основа на собствените си предпочитания и възможности. Иначе вариантите са много.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Мислим нещо комби или ван... Grinning

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
мерцедес комби-продавам си моя Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Чудя се дали тук е подходящото място за темата  newsm78
Може би е по подходяща за форум "На пазар"  Wink

# 7
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Широк шосеен джип или ван. Мисля че комбито не върши работа в случея, може да я търсите и с ремарке, или багажник на покрива и със багажник за колелета, или най добре си купете каравна ще ви излезе по изгодно.

# 8
  • Мнения: 69
Аз си мисля за Рено еспейс - удобно и голямо - опит имате ли?
нашата е ситроен, ама ни малнее...

# 9
  • Мнения: 5 622
Комби или джип. Ние имаме комби за семейна кола и колкото и голям да е багажника, особено зимата, като тръгваме за ски, едва го затваряме  ooooh!

Джип е екстра, ама е по-скъп. Особено тоя дето ние сме си харесали  Crossing Arms

# 10
  • София
  • Мнения: 771
Ван, SUV или джип. Изборът е голям и е въпрос на предпочитания и възможности.

# 11
  • DE
  • Мнения: 521
По мои наблюдения багажникът на SUV изобщо не побира повече багаж, отколкото едно сравнително голямо комби (Пасат например).  Пък и като цяло повечето такива коли не са никак икономични, така че за мен това не е практично решение  Wink

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Важно е, естествено, и да е икономически изгодна т.е. да не харчи много и поддръжката й да не е безбожно скъпа...също и цената на самата кола / ние мислим нещо втора ръка, но по- новичко и запазено/. Сигурно много искам, а? Joy

# 13
  • Мнения: 1 636
6аран на фолксваген.Такава сме вzемали,когато на6ата е била на редовните проверки.Супер удобна,голяма,7 места...
Иначе сме с пасат комби от последният модел.Сууупер място има zа багаж.Не се сравнява със старият модел.Долу може да се поръча(както ние направихме)беz реzерван гума и там съЩо много събира.Тамън като zа нас,все с багажи  Laughing
А от страни погледнато много ми хареса турег,но като се качих вътре някакси не бях кой zнае колко впечатлена.И багажникът ми се стори не особено голям.

# 14
  • София
  • Мнения: 771
По мои наблюдения багажникът на SUV изобщо не побира повече багаж, отколкото едно сравнително голямо комби (Пасат например).  Пък и като цяло повечето такива коли не са никак икономични, така че за мен това не е практично решение  Wink

Аз карам SUV и до сега не е имало случай да не ни се побере багажа, но това е и въпрос на конкретен модел. А икономичността на колата има връзка с мощността (която за мен е от значение), за това и казах, че избора на конкретен модел е въпрос на предпочитания и възможности. Всеки иска от колата си различни неща, за това и има различни модели на пазара.

Общи условия

Активация на акаунт