Какво правите с ненужните козметични продукти?

  • 2 233
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 770
   
   Как постъпвате когато нещо не ви допадне или просто вече нямате нужда от него?   Rolling Eyes
   Аз лично подарявам, не обичам да изхвърлям. Правя го само в краен случай, ако продуктът наистина за нищо не става...
 

# 1
  • Мнения: 6 155
Хвърлям ги  Confused

# 2
# 3
  • Мнения: 2 047
  Ако не съм го ползвала и някой прояви интерес го подарявам, ако не - хвърлям.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 102
Аз не обичам да хвърлям и някои кремове за лице, които не ползвам вече ги ползвам за ръце и крака  Laughing Иначе обичам да си имам запаси от някои неща по няколко вида - например душ гелове или шампоани и много обичам когато свърши стария да си избирам кой да подхвана  Laughing

# 5
  • Мнения: 302
Местя ги от едно място на друго и след това в коша  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 626
Първо ги местя от тоалетката в шкафа, след това се чудя кое на кой на подаря и ако нещо не го иска някой го хвърлям.
Много мразя, когато имам такива продукти, но за съжаление рядко ми се случва нещо да употребя до край.

# 7
  • Мнения: 2 196
Изхвърлям ги. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 782
Аз също не обичам да хвърлям. Подарявам, все имам на кого да подаря. Пък и хората се радват. Между другото съм забелязала,че нещата които са по-скъпи по - не ми допадат и как да ги хвърля.

# 9
  • Мнения: X
Хвърлям ако не става за нищо, подарявам ако е добър продукт, но просто на мен не ми допада Peace

# 10
  • Мнения: 401
и аз подарявам,само ако е развален го хвърлям

# 11
  • Мнения: 3 453
хвърлям само като се развали,иначе им бърша праха Joy

# 12
  • Мнения: 374
много ми е кеф да изхвърлям разни неща  Mr. Green
като дете събирах много боклуци, но един ден като се отприщих да хвърлям та до ден днешен  Simple Smile
изхвърлям и дрехи и ненужна козметика и после ми става едно такова лекичкооо  Joy голям кеф е!

# 13
  • Мнения: 292
Подарявам Peace

# 14
  • Мнения: 4 770
много ми е кеф да изхвърлям разни неща  Mr. Green
като дете събирах много боклуци, но един ден като се отприщих да хвърлям та до ден днешен  Simple Smile
изхвърлям и дрехи и ненужна козметика и после ми става едно такова лекичкооо  Joy голям кеф е!
    
    И аз бях така! Наистина е по-леко сега, но има какво да се желае...  Joy
   
    П.П. Dreamlife, разсмя ме много!   Wink

Общи условия

Активация на акаунт